30/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Boss po zápase s Chelsea

Sir Alex Ferguson po nedělním zápase přiznal, že jeho svěřenci měli obrovské štěstí. Jak totiž ukázaly opakované záběry, vítězný gól střídajícího Javiera Hernandéze neměl platit kvůli postavení mimo hru. Manažer Rudých ďáblů i trochu litoval Fernanda Torrese, kterému byla nesprávně udělena druhá žlutá karta za simulování, a po jehož vyloučení hráli United proti 9 hráčům.

 

„Už je to 10 let, co jsme tu naposledy vyhráli (v ligovém utkání). Už před dnešním utkání, jsem řekl, že párkrát tu rozhodčí zapískali něco v náš neprospěch. V takovýchto zápasech pro ně musí být velmi těžké, aby všechno rozhodli správně. Fanoušci také dnes hráli svou roli. Byli naprosto skvělí a hnali jejich tým kupředu. To se projevilo na konci prvního a na začátku druhého poločasu,“ řekl Sir Alex v rozhovoru pro Sky Sports po nedělním klání.

„Myslím, že jsme se však dobře otřepali a vrátili se do hry. Rozhodující gól padl zřejmě z ofsajdu, v tom jsme měli štěstí. Zápas jsme začali naprosto skvěle. Do 35. minuty jsme hráli perfektně, ale pak jsme trochu ztratili tempo. Nemohl jsem se dočkat konce prvního poločasu a hned na začátku druhého jsme dostali vyrovnávací gól. V tom okamžiku bylo důležité, aby jsme zlepšili naši hru a začali hrát naší hru. A přesně to jsme udělali,“ pokračoval Boss.

 

Na otázky ohledně vyloučení dvou hráču Blues manažer odpověděl následovně: „Vyloučení Ivanoviče byl moment, kdy se vše obrátilo. Poslal jsem na plac Chicharita, který vsítil vítězný gól. Od vyloučení jsme měli hru pod kontrolou. Jestli měl Torres v plánu spadnout, když mohl pokračovat? Myslím, že ho Jonny trochu trefil, ale on mohl klidně pokračovat. Nebyl to faul, který by nemohl ustát. Mohl klidně pokračovat a vstřelit gól, ale on se rozhodl spadnout. Já osobně bych pokračoval. On se rozhodl spadnout a jelikož už měl žlutou kartu, byl vyloučen. Je to jeho vlastní chyba.“

 

„Chelsea však má můj respekt. Nevzdali se a když se podíváte třeba na takového Davida Luize, který lítal po place jako drak, je vidět jejich velká touha vrátit se zpět do hry. Risknuli to a nevyšlo to, ale ukázali velké odhodlání. Za to jim patří můj obdiv.“

 

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!