23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evans a Fletcher o zápasu s Chelsea

Jonny Evans před nedělním „soubojem titánů“ na Stamford Bridge věří, že Rudí ďáblové možná mají menší výhodu oproti Chelsea. Tento zápas umožní svěřencům Sira Alexe Fergusona snížit bodový rozdíl na pouhopouhý jeden bod.

 

Evans doufá, že manažerovo rozhodnutí nechat odpočívat hráče jako Patrice Evra, Rio Ferdinand, Antonio Valencia, Danny Welbeck nebo Paul Scholes v úterním zápase Ligy mistrů se týmu vyplatí. Chelsea narozdíl od United odehrála svůj zápas Ligy mistrů se Šachťarem v nejsilnější sestavě.

 

„Náš manažer ví, jak točit se sestavou. Snad pokaždé se mu to vyplatí. Chelsea hraje všechny své zápasy v nejsilnější sestavě a to by nám mohlo dat malinkatou výhodu v nedělním zápase. Tak či tak to bude velice těžký zápas. Jako vždy. Bude na nás, aby jsme ze sebe dostali to nejlepší a předvedli dobrý výkon,“ řekl Jonny o nedělním klání.

 

„Chelsea má v této sezóně skvělou střeleckou formu. V posledním zápase vstřelili 4 góly Tottenhamu na jeho hřišti. Bude to obtížný zápas a navíc naše forma proti tomuto soupeři není moc oslnivá. Budeme muset zabrat a podat podobný výkon jako proti Newcastlu,“ dodal mladý obránce.

 

Darren Fletcher souhlasí, že to opravdu nebude jednoduchý zápas a že tento zápas otestuje, jak jsou hráči United připravení na souboj o titul.

 

„Proti Chelsea je to vždy těžké. Už pár let jsme na jejich stadionu nevyhráli a dobře o tom víme. Moc dobře také víme, jak skvělý start do sezóny měli. Prohra v Donětsku na tom nic nemění. Pojedem tam však se sebevědomím. Celý tým si věří a všichni víme, že jsme schopni uhrát dobrý výsledek. Doufejme, že se nám to povede,“ řekl skotský reprezentant v rozhovoru pro MUTV.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!