22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Kagawa si poranil koleno


Sir Alex Ferguson oznámil, že si Shinji Kagawa ve vítězném zápase s Bragou poranil koleno.

 

Tento japonský reprezentant byl v rámci změny rozestavení z „diamantového“ na tradiční 4-4-2 hned po pločasové přestávce nahrazen Nanim, nicméně toto střídání mělo také další důvod.

 

Shinji si vykroutil koleno“, oznámil Boss. „Museli jsme ho stáhnout ze hřiště. Už tak bojoval se svým zraněním dobrých 20 minut. Celou situaci posoudíme dnes ráno, abychom mohli přesněji říct, jak dlouho bude mimo hru.“

 

Byl jsem přesvědčen, že by diamantové rozestavení mohlo být pro nás to pravé, ale když prohráváte 2:0, je pro soupeře lehké začít bránit a hrát z hloubi. Museli jsme tedy udělat změny, takže napravo začal hrát Nani a nalevo Rooney. Shinjiho zranění mě tedy donutilo postavit Naniho, který umí hrát po celé šířce hřiště a dokáže narušit soupeřovo rozestavení.

 

V nedělním utkání Barclays Premier League, které hráči United odehrají proti vedoucímu týmu tabulky vedeným Robertem Di Matteem, bude určitě chybět Anders Lindegaard.

 

Anders si při nedělním tréninku poranil palec“, přiznal Sir Alex. „Příští týden by už měl být v pořádku, ale na nadcházející zápas proti Chelsea zkrátka nebude k dispozici.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!