22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Rio a Evra budou v zápase s Bragou chybět

Rio Ferdinand a Patrice Evra budou v úterním zápase Champions League chybět, jelikož Sir Alex Ferguson už vyhlíží víkendový souboj s Chelsea.

 

Pro zkušené obránce bude nejlepší, když evropské utkání vynechají, nicméně Ashley Young už bude po svém zranění kolene plně k dispozici.

 

Nehodlám zítra Ria do utkání nasadit,“ vysvětlil Sir Alex. „Udělám pár změn. Nechám Ria a Patrice Evru doma, jelikož nás čeká velmi těžké utkání proti Chelsea [v neděli].“

 

Máme k dispozici Ashleyho Younga, který bude zítra připraven. Dále máme Naniho, Antonia Valenciu a Ryana Giggse – zkrátka velký výběr hráčů. Mám tedy problém se správným sestavením týmu. Doufejme, že vyberu správně. Stejně tak Shinji Kagawa, který v sobotu nehrál, bude na zítřejší zápas připraven. Jednak jsem mu dal volno z důvodu, že je Stoke se svým stylem hry velmi specifický tým, ale především proto, aby byl na zítřejší zápas odpočinutý.“

 

Nicméně manažer musel objasnit, zda případné Ferdinandovo vynechání nemá co dočinění s Riovým odmítnutím obléct si ‚Kick it out‘  triko před zápasem se Stoke City.

 

Je to prosté,“ vysvětluje. „Mluvil jsem s Riem. Byla to otázka nedorozumění. Myslel si, že bych k němu měl v pátek k celé věci promluvit, ale já netušil, že bude mít s oblečením trika problém. Bylo to zkrátka nedorozumění více, než kdy jindy. Situaci jsme už vyřešili a už zde  není žádný přetrvávající problém. To je konec celé záležitosti.

 

Sir Alex musel také vysvětlit, jestli není vynechání Ferdinanda a Evry na utkání s Bragou až moc lehkovážné. „Nechali jsme některé hráče během zápasu se Stoke odpočívat, aby byli připraveni na Bragu,“ říká. „Takže portugalský celek rozhodně nepodceňujeme. Podle mě je Braga daleko lepší venku než doma, což ukázali výhrou v Istanbulu. Hrát v Turecku není nic lehkého a oni tam zvítězili 2:0.

 

zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!