21/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Nani chce porazit Stoke

Nani tvrdí, že hráči United musejí být silní a hrát svou vlastní hru, pokud chtějí porazit Stoke City. Zápas 8. kola Premier League se odehraje v sobotu v 16:00 SEČ.

 

Po náročném programu na mezinárodní scéně v dresu Portugalska, zejména po zápase proti Severnímu Irsku s Jonnym Evansem v sestavě, portugalský křídelník doufá, že se vrátí do sestavy Rudých ďáblů v domácím zápase proti Stoke. Nani věří, že on a jeho spoluhráči dokáží mužstvo Tonyho Pulise přehrát.

 

„Proti Stoke je vždy velmi těžké hrát. Předvádějí jiný styl hry, než většina týmů v Premier League. Jsou velice silná po fyzické stránce a mají velice silné hráče. Většina soubojů se navíc odehrává ve vzduchu, ale my musíme být silní a hrát naší hru. Hrajeme před domácím publikem a musíme věřit, že získáme 3 body. Domácí prostředí je v takovýchto zápasech velkou výhodou,“ sdělil Nani v rozhovoru pro MUTV.

 

Sobotní zápas je prvním ze sedmi zápasů, které United čekají v následujících pěti týdnech. Po těch zápasech začne náročný prosincový program. To je pro hráče příležitost, dostat se do formy a získat impuls.

Je to pro nás dobrá doba. V posledním zápase před mezinárodní pauzou jsme proti Newcastlu dosáhli dobrého výsledku a tak věříme, že je ta pravá doba, aby jsme si začali důvěřovat. Nehledíme ale moc dopředu. Naším cílem je vyhrát každý zápas.“

 

Nani je jedním z mnoha hráčů United, kteří v mezinárodní pauze reprezentovali své země a on sám si není jistý, jaký vliv tato pauza bude mít na výkon týmu.

 

„Je velice důležité se zotavovavat, jelikož máme spoustu soutěží a zápasů. Prostě musíme být vždy připravení na další zápas. V Carringtonu je spoustu místa a spoustu zařízení, kde můžeme relaxovat a zotavit se. Je to super, ale je to i docela náročné, zotavit se po zápasech za reprezentaci. Musíme hodně cestovat a vždy být připravení, ale jak jsem řekl, skvělá zařízení v Carringtonu nám to hodně ulehčují,“ řekl Nani na závěr v rozhovoru.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!