Federico Macheda na odchodu z Old Trafford?

20

Agent útočníka Manchesteru United Federica Machedy uvedl, že italský hráč by mohl v lednu z Old Trafford odejít.

 

Mladý italský útočník, který v minulosti hostoval v Sampdorii Janov a QPR, v minulé sezoně odehrál v dresu United pouze šest utkání a na start v této sezoně zatím ještě stále čeká. Fotbalový agent Federica Machedy Giovanni Bia uvedl, že anglický klub sice trval na tom, aby hráč zůstal na Old Trafford, nicméně v lednu by mohlo dojít ke změně.

 

„Jak může být pro tým přínosem, když nehraje? Manchester United má v útoku skvělé hráče, takže je pro Federica velmi obtížné dostat se do sestavy. Není pravda, co se o něm píše v médiích, že prochází špatným obdobím. Chce hrát a pokud nebude, pak budeme muset v lednu najít alternativní řešení. Během příštích dnů budu mluvit se Sirem Alexem Fergusonem,“ řekl Bia pro ItaSportPress.

 

„V létě o Federica měly zájem fotbalové kluby z Německa a Španělska, ale klub jej chtěl v týmu udržet. Doufám, že pochopí jeho situaci, a v lednu jej nechají odejít. Nemá smysl držet 21letého hráče na lavičce náhradníků.“

 

Zdroj: SkySports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokPaul Scholes: „Manchester mi dáva všetko čo potrebujem“
Ďalší článokAndy Wilkinson: „Pre United budeme tvrdým testom“
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!