15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Thorpe chce napodobit duo Wootton – Keane

Tom Thorpe doufá, že bude následovat své mladé spoluhráče Scotta Wootona a Michaela Keana do prvního týmu Manchesteru United.

Zatímco se devatenáctiletý obránce se společně se svým týmem pod 21 let připravoval na utkání se Sunderlandem, které nakonec skončilo 0:0, byli jeho spoluhráči Wootton a Keane povoláni od Sira Alexe do prvního týmu. I přes jejich nepřítomnost však dokázala obrana mladíků ustát velikou hrozbu od útočníků Sunderlandu – zejména Connora Wickhama a Ji Dong-Wona – a Thorpe věří, že časem svou šanci v A-týmu také dostane.

 

Když byl v rozhovoru pro MUTV dotázán na to, jestli by chtěl své mladé spoluhráče napodobit, řekl: „Ano, určitě. Myslím si, že když vidíte úspěchy svých spoluhráčů, uvědomíte si, že první tým není zase tak daleko a já jsem přesvědčený, že svou příležitost dostanu. Doufejme, že se mi bude dařit stále se zlepšovat.

 

„Také si myslím, že je to zčásti o zkušenostech – zejména u Scotta je to dobře vidět, protože strávil nějakou dobu na hostování a nyní si uvědomuje svou roli. V mém případě je to jasné – musím dál tvrdě trénovat, hrát dobře, a když dostanu příležitost, tak chci ukázat všem lidem, co umím.“

 

Bezbranková remíza proti Black Cats byla nejvíce pozitivní pro výkon obrany a Thorpe je rád, že se týmu v tomto směru dařilo.

 

„Bránili jsme dobře jako tým, a to proti velmi těžkému soupeři,“ zdůraznil. „Mohli jsme hrát trochu lépe s míčem, ale na druhou stranu jsme v obraně opravdu odvedli kus dobré práce. Rozhodně to nebylo nic lehkého, protože například útočník Connor Wickham má hodně zkušeností, což každému vždy pomůže. Je to vysoký fotbalista, přesto však dokáže své tělo zvládnout a navíc disponuje kvalitním zakončením.“


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!