Hráči na hosťovaniach

10

Ben Amos udržal čisté konto pri víťazstve Hull City nad Sheffieldom Wednesday 1-0.

Pôsobivý výkon člena kádru anglickej dvadsaťjednotky dopomohol Tigrom Stevea Brucea k cennému víťazstvu, ktoré ich posunulo naspäť na 10. priečku v The Championship. A práve brankárova dlhá kolmica dopredu vyústila v jediný gól stretnutia z kopačky Aarona Mcealna v 77. minúte.

Za Sheffield United nenastúpil John Cofie, jeho tím vyhral rovnakým výsledkom na Leyton Oriente. Coventry pod vedením Marka Robinsa vyhralo tiež len o jeden gól – proti Bournemouthu – a Reece Brown presedel zápas na lavičke náhradníkov.

Manažér Blades Danny Wilson, vysvetlil, že Cofie s nimi necestoval do Londýna kvôli zraneniu triesla. „John by nemohol do zápasu nastúpiť, preto bolo zbytočné ho brať so sebou a radšej ostal doma, aby sa podrobil vyšetreniu,“ povedal Wilson pre Sheffield Star. „Držíme palce, oddych mu pomôže a potom uvidíme, čo ďalej.“

V Belgicku odohral celých 90 minút Luke Giverin a Gyliano van Velzen naskočil na záverečných 12 pri bezgólovej remíze vonku proti Boussu Dour Borinage.

Fabio je stále mimo hru so zranením hamstringu.