15/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Anderson před zápasem s Newcastlem

Brazilský záložník doufá, že poté, co United vyřadili Newcastle z Capital One Cupu, vyhrají nad ním i v dnešním ligovém utkání.

 

24letý Anderson podal v nedávném zápase v Ligovém poháru proti Strakám skvělý výkon a navíc se mu podařilo vstřelit i gól a to ne ledajaký. Jeho rána před pokutovým územím byla opravdu povedená a po odrazu od tyče skončil balón v síti. Tato trefa znamenala vedoucí gól United a figuruje v anketě o gól měsíce. Nejen o tom mluvil Andy v rozhovoru pro manutd.com.

 

„Jak asi každý ví, že už to bylo nějaký čas, co jsem dal svůj poslední gól [naposledy skóroval 1. října 2011 proti Norwichi]. Takže moje trefa proti Newcastlu byla dobrý začátek a dobrý start do nové sezóny. Nebyl to klasický brazilský gól, byl to spíše gól anglický – střela zpoza pokutového území. Zvedl jsem hlavu, podíval jsem se a zkusil vystřelit a byl z toho krásný gól. Myslím si ale, že cenu za gól měsíce nejspíš vyhraje Rafael, protože jeho gól byl parádní [na Anfieldu]. Byla to třída. Jeho gól vypadal jako brazilský!“

 

Ačkoliv United v posledním měření sil Strakám křídla přistřihli, nutno podotknout, že na hřištích se střetly B-týmy. Dnes to bude úplně jiný zápas, ve kterém nastoupí mužstva v nejlepších sestavách. Anderson uznává družinu Alana Padrewa a je si vědom síly našeho soupeře.

 

„Newcastle má hned několik výborných hráčů a my dobře víme, že umějí být nebezpeční zejména při rychlém přechodu do útoku. Musíme se pokusit držet balón na kopačkách, vyvarovat se zbytečných faulů a minimalizovat vhazování v jejich prospěch, protože pokud se dostanou do protiútoku, mohou nás potrestat.“

 

Pokud bude Anderson zařazen proti Magpies do základní sestavy, bude to teprve jeho druhý ligový start v novém ročníku. První utkání odehrál v srpnu proti Fulhamu, ale poté, co byl zařazen do základní sestavy týmu, který v úterrý v Rumunsku odehrál zápas Ligy mistrů proti Kluži, uvádí, že se připraven, kdykoliv jej bude manažer potřebovat.

 

„Cítím se dobře a nyní jsem 100% fit. Boss mi dává šance hrát a já jsem v pořádku a připraven znovu nastoupit.“ dodal Anderson.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!