01/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra chválí Van Persieho s Rooneym

Sice to byl Robin van Persie, kdo včera otočil zápas s Kluží svými dvěmi góly, ale Patrice Evra trvá na to, že 2 asistence Wayna Rooneyho, který se zdá znova fit, nesmí být přehlíženy.

 

Poté, co Wayne nastoupil z lavičky do utkání proti Tottenhamu – který United i přesto prohráli – Rooney v úterý připravil 2 góly pro Robina van Persieho, který rozhodl o vítězství Rudých ďáblů. Podle Evry budou tito dva hráči klíčovými hráči pro United v této sezóně.

„ Wayne i Robin jsou oba úžasní hráči. Je skvělé, že v týmu máte takové typy hráčů. Lidé hodně mluví o Robinovi, že hraje hodně na sebe a střílí důležité góly, ale nemělo by se zapomínat na Waynea a na všechno, co pro tento klub udělal a dělá. To bylo vidět v nedělním zápase proti Tottenhamu. Je to pro nás důležitý hráč a po zranění vypadal dobře. Ikdyž nejsem boss, tak jsem si stoprocentně jistý, že Wayne s Robinem spolu v útoku zvládnou skvěle spolupracovat.“ řekl Patrice Evra na adresu svých spoluhráčů.

 

„Robin je skvělým hráčem, ale všichni chtějí vidět, zda dokáže spolupracovat s Waynem. Když do týmu přijde nový hráč, všichni od něj čekají velké věci a zapomínají na některé věci. Proto jim Wazza musí připomenout co umí. Stejné je to se mnou. Všichni teď musíme hrát, jak nejlépe dovedeme. Hvězdou je tým a né jednotlivý hráči,“ dodal na závěr Patrice.

 

zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!