04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex Ferguson k utkání proti Kluži

Sir Alex Ferguson vyzdvihl druhou branku Robina Van Persieho v utkání proti Kluži, které United v Rumunsku vyhráli.

 

Utkání se pro United nevyvíjelo dobře, nicméně na úvodní branku Pantelise Kapetanose odpověděl ještě v prvním poločase Robin Van Persie, který zužitkoval centr Wayna Rooneyho. Holandský kanonýr pak obrat dokonal na začátku druhého poločasu, když skvělou střelou z první po dlouhém pasu Wayne Rooneyho zpečetil výhru United 2:1.

 

„Druhá branka byla fantastická. Byl to od Wayna skvělý míč. Myslel jsem si, že ten míč bude až příliš dlouhý, ale skvělé zrychlení a jeho zakončení bylo fantastické,“ uvedl Sir Alex Ferguson.

 

Wayne Rooney a Robin Van Persie spolu poprvé nastoupili v základní sestavě a jak bylo vidět, jejich spolupráce fungovala.

 

„Nejlepší na tom je, že oba mohou rozhodnout utkání. Je to opravdu důležité. Je jim jedno, s kým budou kombinovat, umí zakončit. Máme opravdu několik špičkových hráčů, kteří mohou utkání rozhodnout.“

 

Wayne Rooney v utkání nastoupil na podhrotu a vypadá to, že tato pozice mu svědčí. Nicméně, Sir Alex Ferguson se vůbec nebojí toho, že by oba hráče postavil na hrot.

 

„Problém je v tom, že všichni očekávají, že všechny jejich akce musí skončit brankou. V ofenzivě nicméně máme velkou sílu. Máme spoustu alternativ jako je Wayne, Shinji, Van Persie, Welbeck nebo Hernandéz.“

 

Další dobrou zprávou pro fanoušky Manchesteru United je fakt, že obránce Jonny Evans, kterého ve včerejším utkání musel v druhém poločase nahradit mladík Scott Wootton, by měl být k dispozici k nedělnímu ligovému utkání proti Newcastelu.

 

„Jedná se o zranění nohy. Zranil se v sobotu a nyní se toto zranění obnovilo. Nyní má pět dní na to, aby se dal do pořádku. Snad bude v pořádku.“

 

Jedinou kaňkou na utkání byla úvodní obdržená branka, která manažera Rudých ďáblů vytočila. Nejvíce byl údajně naštvaný na levého obránce Patrice Evru.

 

„Dostat branku takovýmto způsobem je opravdu ostuda. Velká ostuda.“

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!