25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra chce dobrý vstup do zápasu

Patrice Evra si přeje, aby hráči United vstoupili do nedělního zápasu na hřišti Newcastlu lépe, než ve středečním utkání Ligy mistrů proti Kluži.

 

United čeká po druhé výhře v Lize mistrů opět Premier League. Zápas proti Newcastlu z minulé sezóny, kde United totálně vyhořeli a odjeli s prohrou 0:3, mají hráči stále v hlavách.

 

Po porážkách od Evertonu a Tottenhamu už Rudí ďáblové nechtějí ztrácet další ceněné body, čímž by dali šanci týmům z popředí, aby utekli na větší bodový rozdíl.

 

Na otázku, čím to je, že jsou v této sezóně většinou týmem, který inkasuje jako první odpověděl obránce Rudých ďáblů:  „Není to problémem, ale je to velice špatný zvyk.“

 

„Pozitivem je, že můžeme říci,  že na obdržené góly dobře reagujeme. Ve fotbale je však lepší jednat jako první a ne reagovat – to mě naučil můj starý trenér. V neděli se musíme ujistit, že neinkasujeme jako první, ale naopak, abychom pak mohli kontrolovat celý zápas,“ pokračoval Evra, který opět navlékl kapitánskou pásku, při absenci kapitána Vidiče.

 

„ Loňský zápas na hřišti Newcastlu byl katastrofální. Hráli jsme strašně a prohráli 3:0. Tento rok to bude velmi důležitý zápas. Naposledy jsme prohráli s Tottenhamem, tak musíme dobře zareagovat a to tak, že velmi dobře. Proti Newcastlu to však nebude lehké, budeme se muset soustředit na to, abychom vstřelili první gól a pak kontrolovali hru,“ zakončil levý obránce.

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!