31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex : „Pomalý rozjezd nám prohrál zápas“

Ferguson byl nešťastný z mdlého výkonu United v prvním poločase v utkání s Tottenhamem, po kterém už Ďáblové vývoj nezvrátili.

Už ve druhé minutě zápasu vstřelil Jan Vertonghen úvodní gól a po půlhodině hry zvýšil náskok Kohoutů Gareth Bale. Red Devils byli v první půli zcela bezradní a nedokázali na góly svého soupeře nijak zareagovat. Do druhého dějství přišel na hřiště Rooney, který vystřídal Giggse a United byli rázem jako vyměnění. Soupeře vystavili pod obrovský tlak a během tří minut dokázali dát dva góly. Nicméně mezi těmito dvěma rychlými trefami se stihl prosadit ještě Clint Dempsey, jehož gól se ukázal být jako vítězný. Zklamanému Siru Alexi Fergusonovi po utkání do řeči pochopitelně moc nebylo a tak výkon svého mužstva tentokrát okomentoval jen velmi stručně.

 

„V prvním poločase jsme vůbec nezačali hrát. Start do utkání byl z naší strany hrozný a oni se díky gólu po tečované střele dostali do výhody a získali čas. Bránili jsme opravdu otřesně. Od tohoto okamžiku jsme hráli proti větru, a to doslova, až s blížícím se koncem prvního dějství jsme byli schopni některé věci trochu pozměnit,“ uvedl k úvodní části duelu Fergie.

 

Příchod Wayna Rooneyho týmu pomohl. Náš útočník připravil pěkným centrem šanci pro Naniho, který snížil, jenže Spurs záhy znovu zvýšili své vedení a Boss United je přesvědčen o tom, že právě tento moment stál Rudé ďábly zápas.

 

„Ve druhém poločase jsme byli fantastičtí. Měli jsme mnohem více ze hry, ale postrádali jsme trochu více štěstí. Mám pocit, že, jsme se měli po snižujícím gólu zachovat lépe. Po snížení na rozdíl jednoho gólu jsme znovu propadli v obraně a soupeř nás z dalšího protiútoku opět potrestal. Kdybychom udrželi stav 1-2 ještě několik minut, pak jsme mohli utkání vyhrát,“ domnívá se Sir Alex.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!