20/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Lindegaard chválí mladé Rudé ďábly

Lindegaard dodatečně uvedl, že plně věří v nadějné mladíky z rezervy, kteří minulou středu v utkání s Newcastlem zanechali dobrý dojem.

 

Sir Alex Ferguson si po výhře Devils nad Strakami v Capital One Cupu nemohl vynachválit mladou stoperskou dvojici Scotta Woottona a Michaela Keane a dodal, že jeden z nich možná zasáhne i do jednoho z  následujících třech utkáních před reprezentační přestávkou, jelikož kapitán Vidič musí na operaci a bude tedy týmu chybět. Lindegaard byl z výkonu těchto dvou obránců rovněž nadšený a myšlence využít je v zápasech Premier League by se nebránil.

 

„V týmu máme několik výborných mladých obránců. Osobně jsem velkým fanouškem Scottyho Woottona. Hrál jsem s ním už v několika utkáních a on je velmi klidným hráčem, který přemýšlí o hře, pro kterou má velký cit. Nejdůležitější věcí pro mladíky je, aby si při těchto zápasech, jako byl ten s Newcastlem, dokázali hru naplno užít. Na všechno, co během střetnutí udělají, je změřena velká pozornost, což je dostává pod obrovský tlak, takže oni se od toho musejí oprostit a nevnímat to a naopak by se měli soustředit pouze na to, co se děje na hřišti. Při hraní vašich několika prvních zápasů za United nastanou chvíle, které si už budete nadosmrti pamatovat. Je to velmi zvláštní druh pocitu a vy si proto musíte každičkou vteřinu maximálně užít.“

 

„V posledním roce a půl jsme měli velkou smůlu na zranění, ale všechny tyto problémy pouze ukázaly, jak široký je náš kádr a kolik kvality máme na každé pozici, takže pak mohlo jít všechno správným směrem tak, jak je tomu i v této sezóně.“

 

Jak se zdá, tak se všechno ubírá správným směrem i pro našeho dánského brankáře, který v novém ročníku zatím odchytal tři utkání, a všechna skončila vítězstvím pro Rudé ďábly.

 

„Zatím to po této stránce všechno vychází skvěle a my vyhráli všechny tři zápasy, ve kterých jsem nastoupil. Navíc jsme je zároveň výborně odbránili. To však není pouze moje zásluha – celý náš tým bránil velmi dobře. Byla to složitá cesta, dostat se po mém zranění zpět, samozřejmě i díky Davidovi [de Gey], který si v závěrečné části minulé sezóny počínal znamenitě. Ale já jsem skutečně rád za to, že jde vše podle mých představ,“ řekl spokojený Lindegaard před zápasem s Tottenhamem.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!