04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex Ferguson na předzápasové tiskové konferenci

Sir Alex Ferguson na předzápasové tiskové konferenci potvrdil, že zranění Antonia Valencii není vážné a obránce Chris Smalling by se mohl po reprezentační přestávce vrátit do sestavy Red Devils.

 

Jelikož kapitán Manchesteru United Nemanja Vidič podstoupil operaci kolene a mimo hru bude zhruba dva měsíce, nastoupili ve středu obrany v pohárovém utkání proti Newcastelu dva mladíci – Michael Keane a Scott Wootton. Svým výkonem rozhodně nezklamali a Scott Wootton by měl s největší pravděpodobností nastoupit v základní sestavě i v ligovém utkání proti Tottenhamu.

 

Poraněný kotník ekvádorského záložníka Antonia Valencii sice není vážnějším zraněním, nicméně start rychlonohého záložníka v utkání proti Kohoutům je nejistý.

 

„Start Antonia Valencii je nejistý. V utkání proti Liverpoolu dostal ránu po souboji s Danielem Aggerem a Glenem Johnsonem. Poranil si kotník a pokud nenastoupí proti Tottenhamu, tak určitě bude fit na úterní klání proti Kluži,“ řekl Sir Alex Ferguson.

 

„Začátkem týdne nás postihla špatná zpráva ohledně zranění Nemanji Vidiče. Je to pro nás velká ztráta, navíc teď máme problémy se zdravotním stavem našich obránců. Budeme muset zvládnout tři následující zápasy a pak nás čeká reprezentační přestávka.“

 

„Pak by se měl do týmu vrátit Chris Smalling. Ve středu jsme museli do utkání postavit dva mladíky a zvládli to dobře. Scott Wootton skvěle čte hru, má dobrou přihrávku a v soubojích proti zkušeným borcům si počínal opravdu dobře. Je to pro nás dobrá zpráva a v zítřejším utkání bude hrát.“

 

Darren Fletcher, který se po dlouhém herním výpadku pomalu vrací do sestavy Rudých ďáblů, by mohl být v sobotním utkání alespoň na lavičce náhradníků. V utkání proti Kluži by pak mohl opět nastoupit v základní sestavě.

 

„Darren bude v nominaci na zítřejší utkání. I přesto, že odehrál celé utkání proti Newcastelu a vedl si dobře, jej nepostavím do základní sestavy. Přece jenom to bylo jeho první utkání po téměř deseti měsících. Nicméně, možná se objeví na lavičce náhradníků a v Rumunsku v utkání proti Kluži by už opět mohl hrát. Mohla by to pro něj být ideální příležitost. Darren ve středečním pohárovém utkání odvedl dobrou práci a ukázal velké nadšení.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!