03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs: „Bylo to složité“

Veterán Ryan Giggs dnes odehrál proti Liverpoolu celý zápas, ale ač je s výsledkem spokojený, celkový týmový výkon jej zklamal.

Při absenci Nemanji Vidiče měl dnes na své levé paži kapitánskou pásku Ryan Giggse, jenž dovedl svůj tým k vítězství. Jeho radost z porážky rivala však kompenzovalo zklamání z celkového herního projevu Rudých ďáblů. Velšský čaroděj se odmítal bavit o sporných momentech, které ovlivnily celkově 186. North West derby, ale místo toho věnoval pozornost výkonu Liverpoolu, který se musel obejít bez vyloučeného Jonja Shelveyho, jenž dostal v na konci prvního poločasu červenou kartu. Giggs ocenil, že i v deseti mužích hrál Liverpool stále stejně dobře.

 

Giggs se pro Sky Sports poměrně stručně vyjádřil takto:

 

„Myslím si, že v posledních třech nebo čtyřech letech jsme tady hráli mnohem lépe, ale přes to jsme zde prohráli. Takhle to v dnešním fotbale občas chodí. Je vždycky těžké hrát venku, zvláště proti Liverpoolu, který dobře drží míč, a to i přes to, že byli o jednoho hráče oslabeni. Jenže navzdory tomu to na jejich hře nebylo znát.“

 

„Diváci byli na nohou a zápas si užívali. My jsme nehráli dobře. Nedařilo se nám podržet balón. Bylo proto skvělé sledovat, jak Rafael vstřelil gól a to nás pravděpodobně povzbudilo. Myslím si, že tohle je velmi nehostinné místo. Samozřejmě, že Liverpool se na nás chtěl vytáhnout a přehrát nás, protože cítil příležitost, a to se jim také dařilo. Myslím si, že Liverpool nám situaci hodně stěžoval, ale i tak jsme mohli odehrát lepší zápas,“ odhalil své pocity stručně a výstižně Ryan Giggs.

 

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!