03/03/2021

Hráči na hosťovaniach

V tomto článku Vám priblížime aktuálne postrehy a výsledky mladých hráčov Manchestru  United, ktorí sú na hosťovaniach v iných kluboch.

Mladý brazílsky obranca Fabio bol v zápase s Chelsea vystriedaný kvôli zraneniu už po 20 minútach hry. „Fabio si poranil hamtring a bude chýbať niekoľko týždňov. Je to pre nás veľká strata,“ povedal Mark Hughes pre oficiálnu webovú stránku londýnskeho klubu. QPR sa nakoniec podarilo ubrániť ofenzívu Chelsea a tá si z Loftus Road odvážala len jeden bod za bezgólovú remízu 0-0.

Nová formácia Stevea Brucea 3-5-2 mala úspech, pretože jeho Hull City porazilo Millwall vysoko 4-1. V drese Tigrov odchytal celý zápas brankár Ben Amos, ktorý nemal veľa práce, ale odchytal si svoje. Prekonať ho dokázal iba Darius Henderson.

John Cofie odohral za Sheffield 52 minút. Zápas sa nakoniec skončil remízou 1-1. Johnovi sa nepodarilo premeniť veľkú šancu, keď po centri svojho útočného partnera Nicka Blackmana hlavičkoval tesne vedľa. „John je skvelý hráč. Neustále sa zlepšuje a je to vidno aj na jeho hre. Má potenciál presadiť do prvého tímu Manchestru United. ale chce to ešte čas,“ poznamenal Blackman pre Sheffield Star.

Coventry, aktuálny klub Reece Browna, podľahlo Tranmere 0-2. Tento výsledok môže znamenať zmarenie snahy trénera Richarda Shawa o získanie trvalého miesta. Náš univerzálny obranca presedel celý zápas na lavičke náhradníkov.

Vlastný gól Benjamina Delacourta zachránil aspoň bod pre tím Royal Antwerp. Luke Giverin a Gyliano van Velzen odohrali za domácich celé stretnutie.

Sean Mc Ginty sa na žiadosť vedenia United vrátil skôr z hosťovania z Oxfordu.