14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Reprezentace: Kagawa zraněný

Jak už jsme vás informovali v minulém článku, Shinji Kagawa nenastoupil za Japonsko proti Iráku, protože utrpěl zranění zad. Podívejme se však na ostatní reprezentanty z Manchesteru United…

 

Jonnyho Evanse podle dostupných informací trápily v zápase proti Rusku bolesti kotníku, i přesto však dokázal celé střetnutí vydržet. Trenér Michael O’Neill trvá na tom, že v žádném případě nebude svého klíčového obránce riskovat v utkání proti Lucembursku, které Severní Irsko odehraje doma v Belfastu.  

 

Tom Cleverley se bude snažit navázat na svůj excelentní výkon ve svém prvním soutěžním debutu za reprezentaci, když Angličané dokázali hravě porazit ve venkovním utkání na Zimbru Stadium tým Moldávie. Roy Hogson taktéž avizoval, že Danny Welbeck a Michael Carrick budou poté, co v Moldávii přišli na hřiště jako střídající hráči, opět začínat na lavičce náhradníků.

 

Patrice Evra pravděpodobně nebude vynechán ze základní sestavy Francie, na kterou čeká tým Běloruska a Nani by se měl představit v duelu Portugalska s Ázerbajdžánem.

 

V táboře nizozemců, kteří se utkají s Maďarskem, kolují zprávy, že Robin van Persie bude muset na svém postu čelit konkurenci v podobě Klaas-Jan Huntelaara. Nové posile United se sice podařilo skórovat hlavou proti Turecku, ale nebude mít žádné stížnosti, pokud bude tentokrát v základní sestavě nahrazen právě Huntelaarem. „Čím více se stáváte zkušenějším hráčem, tím dříve zjistíte, že sednout si jednou nebo dvakrát na lavičku neznamená žádný konec světa,“ řekl trenér Nizozemska Luis van Gaal pro NUSport.

 

Joshua King bude doufat v premiérový start v základní sestavě Norska, když se mu v minulém zápase povedlo upoutat určitou pozornost, ale podle všeho bude Egil Olsen chtít hrát proti Slovinsku ve formaci 4-5-1, tudíž je pozice náhradníka pro mladého talenta nejspíše nevyhnutelná. „Zahrál jsem si v debutovém zápase za reprezentaci a doufám, že časem dostanu více času na hřišti,“ řekl pro Nettavisen. „Jsem mladý a byl to moje první utkání, takže si počkám a uvidí se. Bude to vzrušující.“

 

Antonio Valencia s Ekvádorem bude čelit veliké zkoušce v podobě Uruguaye, ale Oscar Tabarez se tohoto rychlého křídelníka obává. „Valencia je ve své pozici tím nejlepším na světě,“ uvedl manažer Uruguaye.

 

Javier Hernandez se bude snažit vstřelit nějaké góly Kostarice. Trenér Mexika José Manuel de la Torre není znepokojen tím, že jeho klíčový hrotový útočník momentálně zažívá období chudé na góly a zároveň si postěžoval, že média zbytečně vystavují Chicharita pod tlak.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!