26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidic je nespokojený s obranou

Nemanja Vidic cítí, že obrana United má před sebou ještě hodně práce, když se v obou dvou posledních utkáních narodil výsledek 3:2.

 

 

Uzdravený kapitán si poprvé od 3. prosince minulého roku mohl v Southamptonu zahrát se svým dlouholetým kolegou z obrany Riem Ferdinandem – pokud tedy nepočítáme předsezónní přípravu, ve které už spolu nastoupili.

 

Ačkoliv byl Nemanja Vidic velmi potěšen ziskem 3 bodů před mezinárodní přestávkou, rozhodně ale nebyl spokojen s obranou a chce začít sbírat čistá konta už od dalšího zápasu na Old Trafford.

 

„Byl to těžký zápas a my jsme v něm inkasovali dvě branky, takže celkově nejsme příliš spokojeni,“ uvedl srbský obránce pro MUTV. „Před zápasem nám bylo sděleno, v čem jsou hráči Southamptonu silní, jakou hrají hru a čeho se budou pravděpodobně snažit dosáhnout. Nakonec své přednosti potvrdili a v souvislosti s naší obranou je to zklamání.

 

„Tuším, že je to letos teprve podruhé, co jsem nastoupil v obraně společně s Riem, takže nám nějakou chvíli trvá se znovu sehrát a je jasné, že oba potřebujeme odehrát více zápasů.

 

„Musím se přiznat, že opravdu vůbec nejsme spokojeni s góly, které jsme inkasovali. Podle mého názoru může za všechny čtyři poslední góly, které jsme dostali, nedostatek koncentrace v daný moment. Musíme na tom zapracovat. Samozřejmě je také fakt, že za poslední dobu se s každým zápasem naše obrana stále měnila, což také není zrovna pozitivní záležitost.

 

„Doteď jsme v mnoha zápasech neměli stálou obrannou čtveřici, což někdy způsobuje problém, ale my už se těšíme na další zápasy. Máme více než týden na zlepšení kondice a viditelně i formy, takže na další utkání Premier League budeme dobře připraveni.“

 

 

Vidic také pochválil charakter Robina van Persieho, který i přes neproměněnou penaltu dokázal zachovat klid a nakonec svým hattrickem získal pro United 3 body.

 

„Robin byl skvělý“ dodal. „Myslím si, že je to pro nás výborná posila. Už v jeho prvním utkání odvedl dobrou práci a v neděli nám díky svému úžasnému výkonu a hattricku vybojoval tři body, které se v konečné tabulce budou určitě hodit.

 

„Je to dobrý penaltový střelec a něco takového se může stát každému. Rozhodně to nebyla správně kopnutá penalta, ale nakonec dokázal vstřelit další dva góly, takže jsme stejně vyhráli.“

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!