25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Stav Darrena Fletchera se i nadále lepší

Zdravotní stav Darrena Fletchera se neustále zlepšuje a Sir Alex Ferguson je připraven zahrnout jej do 25členného týmu pro Ligu mistrů.

Samé skvělé zprávy chodí z Old Trafford ohledně stavu Darrena Fletchera, jenž, zdá se, již překonal zákeřnou nemoc trávicího traktu a v současné době dělá vše pro to, aby nabral zpět svou fyzickou kondici a brzy se tak mohl objevit v červeném dresu A-týmu Manchesteru United.

 

Fletcher je mimo hru od loňského listopadu, kdy mu nepříjemná střevní nemoc zvaná ulcerózní kolitida přerušila téměř na celý rok jeho fotbalovou kariéru a dokonce se hovořilo o tom, že by si Fletch za Rudé ďábly už nikdy zahrát neměl. Tyto spekulace se však naštěstí nepotvrdily.  Skotský reprezentant a vyhlášený bojovník středu pole, to totiž nevzdal ani mimo hřiště a dělal vše, co bylo v jeho silách, aby tuto nemoc překonal.

 

To se mu také podařilo a Fletcher už není daleko od svého velkého návratu. Tuto středu na příklad odehrál celý zápas za rezervní tým Red Devils a pomohl mu k výhře nad rezervou Tottenhamu Hotspur 2:1. Fletcherovi pomáhá mimo jiné spolupráce se skotskou reprezentací, se kterou hráč trénuje, a jejíž zdravotnický a trenérský personál se podílí na jeho rehabilitaci.

 

Manažer United má z rapidně se lepšícího stavu svého svěřence velikou radost a chystá se jej zařadit do 25 členné nominace pro zápasy Ligy mistrů, které se musejí do pondělka odeslat sdružení UEFA.

 

„Stále ještě jsme neuzavřeli soupisku týmu pro Ligu mistrů – v tuto chvíli to všechno zvažujeme. Ale Darren by se mohl v 25členném týmu objevit docela snadno, bez toho aniž bych musel některého z dalších hráčů z nominace vynechat, protože máme několik hráčů, kteří nepotřebují být registrovaní, jelikož s námi strávili nějaký čas jako hráči Akademie. To je výhoda.“

 

Ferguson kromě toho také řekl, že 28letý hráč se příští týden znovu připojí k národnímu týmu Skotska, kde jej čeká další část jeho rehabilitačního procesu. Boss United je však na druhou stranu opatrný při určování data jeho potencionálního návratu na hřiště.

 

„Darren už nabral hodně ze své ztracené váhy. Vrátil se na stejnou hmotnost, jakou měl před dvěma nebo třemi roky. Každý den už bez problémů trénuje a ve středu večer odehrál za U21 dobrý zápas. S jeho současnou kondicí se dostáváme do situace – počkáme a uvidíme. Ale jestliže se bude jeho stav i nadále takto zlepšovat a vše půjde dobře, pak samozřejmě začnu nad jeho návratem uvažovat, protože je to fantastický hráč,“ uvedl k Sir Alex k blížícímu se návratu Darrena Fletchera.

 

zdroj: menmedia.co.uk


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!