28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Henriquez chce v United uspět

Nejnovější posila Manchesteru United Angelo Henriquez je odhodlán vytěžit co nejvíce z možnosti hrát za tak skvělý klub na světové úrovni. 

 

18 letý mladík z Mexika  v úterý úspěšně prošel zdravotní prohlídkou na Old Traffordu a měl se sejít se Sirem Alexem, aby prodiskutovali jeho blízkou budoucnost. V současné době jsou ve hře 3 možnosti – Henriquez může zůstat s týmem Rudých ďáblů, být poslán na hostování v Anglii anebo zůstat ve svém současném klubu Universidadu v Chile. United ještě musí doladit pár detailů, ale sám Henriquez byl překvapen rychlostí, jakou se vše vyřídilo.

 

„Jsem neskutečně nadšený! Přestupem do Manchesteru United si splím sen. Jdu hrát tam, kam jsem vždycky chtěl. Podíváte se na televizi a vidíte skvělé hráče, jak střílejí fantastické góly. Takovouto možnost nemohu promrhat. Není jisté jak to bude s mou budoucností,“ svěřil se Henriquez.

 

„Chci se prosadit do prvního týmu United a hrát. To je moje první myšlenka. Pokud se mě rozhodnou poslat na hostování, rád bych setrval v Universidadu, ale udělám cokoliv, co United uznají za vhodné,“ dodal na závěr mladičký mexičan.

 

zdroj: skysports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!