03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Carrick pochválil De Geu

Michael Carrick cítí, že se David De Gea zlepšuje s každým dalším zápasem poté, co předvedl skvělý výkon v přátelském utkání proti Barceloně a udržel opět čisté konto.

 

21letý španělský gólman chytil dobrou formu na své první tour v dresu Manchesteru United poté, co se k týmu připojil po neúspěchu s národním týmem na Olympijských hrách. V zápase proti Barceloně předvedl řadu dobrých zákroků, například proti střele Messiho nebo hlavičce střídajícího Pedra Rodrigueze. Carrick, který to vše viděl hodně z blízka, když ve druhém poločase nastoupil na pozici středního obránce, věří, že David bude v této formě pokračovat i v následující sezóně.

 

„David se hodně zlepšuje. Věděli jsme, že to tak bude. Manažer mu ukázal velkou důvěru a on je díky ní silnější a silnější. Jeho rozehrávka je fantastická a dobrýmy zákroky nás podrží v důležitých momentech. Jsem si jistý, že v tom bude pokračovat,“ řekl Carrick v rozhovoru pro MUTV.

 

Pokud jde o jeho vlastní výkon, Carrick je rád, že může vypomoci v obraně a je připraven na začátek ligy 20. srpna na hřišti Evertonu. Na otázku ohledně pozice středního obránce odpověděl takto: „Poslední dobou se to děje častěji. Teď to bylo po třetí na tour, ale pro nás to byla dobrá příprava, proti pořádnému soupeři. 45 minut pro mě bylo dobrých. Odehrál jsem 4 zápasy a teď poločas, takže mám na kontě hodně odehraných minut. Cítím se skvěle. Stále ještě je to 10 dní do začátku sezóny, takže máme čas se oklepat a povzbudit se tak, aby jsme byli na Everton připraveni.“

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!