31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex Ferguson čeká na Van Persieho

Sir Alex Ferguson doufá, že se mu podaří z Arsenalu získat útočníka Robina Van Persieho.

 

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson už v červenci potvrdil, že klub učinil nabídku za holandského útočníka Arsenalu Robina Van Persieho. Ten se rozhodl neprodloužit smlouvu na Emirates Stadium, která mu vyprší příští léto.

 

O hráče mají zájem také v Manchesteru City a Juventusu, nicméně londýnský klub nechce svého nejlepšího hráče prodat za levný peníz. Sir Alex Ferguson nicméně boj o zkušeného kanonýra nevzdává. Naopak boj o dalšího hráče, Lucase Mouru, vyhrálo francouzské PSG.

 

„Nemohu vám dát žádné další informace. Arsenalu jsme udělali nabídku, ale snaží se vyjednávat s dalšími kluby. Musíme vydržet. Snad nám to vyjde. Snažíme se ze všech sil, nicméně zatím nedošlo k žádnému pokroku. Nevím, proč celou věc natahují. Nic jim to nepřináší,“ řekl Sir Alex Ferguson po skončení přípravného utkání s Barcelonou, které v Göteborgu skončilo bezbrankovou remízou a na penalty pak vyhrál katalánský klub.

 

Další vyhlédnutá posila Manchesteru United, brazilský záložník Lucas Moura, přestoupí za 35,5 milionů liber do PSG a podle Sira Alexe Fergusona je to jen další úkaz toho, jak se fotbalový trh vymyká kontrole.

 

„Přijde mi docela neuvěřitelné, že klub může zaplatit za 19letého hráče 45 milionů euro. PSG chce prostě ukázat, že se s nimi musí počítat. Z AC Milán už získali Thiaga Silvu a Zlata Ibrahimoviče. Minulý měsíc museli utratit kolem 150 milionů liber. Jediný, kdo tomu může zabránit, je UEFA. UEFA by v tomto mohla mít určitou moc. Pokud ale někdo zaplatí za 19letého hráče 45 milionů eur, musí vám být jasné, že se fotbal zbláznil.“

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!