14/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidič bude po zbytek Tour cestovat s týmem

Kapitán Rudých ďáblů doléčuje své zranění a jeho stav se den ode dne zlepšuje. Boss United se tutíž rozhodl, že jej s sebou vezme na závěr Tour po Evropě.

Z Old Trafford přišla skvělá zpráva ohledně 30letého Vidiče, jenž je již několik týdnů zapojen do tréninku a jelikož nepociťuje žádné další problémy svého kolena ani při zvýšené zátěži,  bude se díky tomu moct připojit k týmu a absolvovat s ním cestu do Skandinávie, kde by měl zasáhnout do některého ze zápasů. My budeme věřit, že ani zápasová zátěž se na jeho zdravotním stavu nijak neprojeví.

 

Vážné zranění kolena, které si Nemanja přivodil v loňském roce 7. prosince v utkání Ligy mistrů proti Basileji, je totiž již téměř vyléčené a nyní dělá všechno pro to, aby stihl začátek Premier League. Kapitán United tudíž necestoval s týmem do Jihoafrické republiky a Číny, ale místo toho zůstal v Anglii a usilovně pracoval na své kondici.

 

Ze svého zranění se zotavuje rychleji, než se čekalo a zvyšuje tím možnosti Fergusona při skládání obrany, se kterou má v současné době mnoho starostí, jelikož ani Chris Smalling a ani Jonny Evans začátek sezóny 2012/2013 s určitostí nestihnou a dalším, kdo bude mužstvu chybět, je pravý krajní bek Rafael, který si plní své reprezentační povinnosti v týmu Brazílie na Olympijských hrách v Londýně. Brazilci jsou horkými kandidáty na zlatou medaili a tak ani Rafael podle všeho nebude manažerovi pro úvod ročníku k dispozici.

 

„Chris Smalling bude mimo hru deset týdnů, jelikož musel podstoupit operaci zraněného prstu na noze a Jonny Evans je stále jen v lehkém tréninku [po operaci kotníku – pozn. red.]. Jsou to pro nás významné ztráty a oba dva nám budou na začátku sezóny chybět.“

 

„Rafael je pryč, ale máme tu Phila Jonese, Nemanju Vidiče, Rio Ferdinanda a Patrice Evru. Tato čtyřka bude na dalším pokračování naší Tour zpět. Doufejme, že se nám už nikdo další nezraní, protože potom bych už byl poněkud bezradný,“ řekl Sir Alex Ferguson.

 

zdroj/foto: skysport.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!