18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Tým pro Evropskou Tour potvrzen

Celkem 21 hráčů včetně Nemanji Vidiče a Wayna Rooneyho se zúčastní zbylých tří zápasů evropské DHL Tour.

Rudí ďáblové mají za sebou polovinu ze své předsezónní přípravy a nyní je čekají ještě tři zápasy, které sehrají v Evropě. Klima, které je jim již o poznání bližší, než to se kterým se setkali v JAR a Číně, bude mít na jejich nynější přípravu daleko pozitivnější dopad a zápasové tempo se bude zápas od zápasu zvyšovat. United ještě sehrají v Norsku zápas s Vålerengou, v Göteborgu s Barcelonou a v Německu zakončí sérii přípravných duelů s mužstvem Hannover 96.

 

Evropská Tour znamená pro Red Devils na úvod přesun do Skandinávie. Do norského hlavního města Osla odletí hráči Manchesteru United dnes odpoledne, aby zde zítra 5. srpna v 16:00 našeho času změří síly s místním celkem Vålerenga IF. Následovat bude přelet do švédského Göteborgu, kde se jim, stejně jako loni v USA, postaví ve středu 8. srpna španělská Barcelona. Ze Švédska se United přesunou zpět do Anglie, kde budou mít dva dny na to, aby si zatrénovali v Carringtonu, aby následně odletěli do Německa a v sobotu 11. srpna tam sehráli poslední přípravný match letošního letního DHL Tour s Hannoverem 96.

 

Minulý měsíc se při cestě do Jihoafrické republiky a Číny představil tamním fanouškům výrazně omlazený tým a mnohé z opor se z různých důvodů do těchto končin nepodívaly. Nyní už má ale Sir Alex Ferguson k dispozici i hráče, kteří se účastnili Eura 2012 a tak hodlá začít stavět do utkání ty nejsilnější sestavy a postupně zapojit všechny klíčové hráče do zápasového zátěže. Do Skandinávie tak poletí jak stále ještě nezcela uzdravený Vidič, tak i Rooney, Evra, Young nebo Nani. Zranění obránci Smalling a Evans zůstávají v Manchesteru a budou pokračovat v léčbě. Díky jejich absenci dostal důvěru od manažera mladý stoper Michael Keane. V kádru pak chybějí také olympionici Giggs, Cleverley  a Rafael, zatímco de Gease k týmu již připojil, jelikož Španělé na OH v Londýně předčasně skončili překvapivě již ve skupině.

 

Poněkud překvapivou až tajemnou zprávou pak je, že v Norsku se o tým United bude starat sám Mike Phelan, jelikož Sir Alex Ferguson má jisté povinnosti v blíže neurčeném byznysu našeho klubu [je možné, že se jedná o vyjednávání přestupu některého hráče – pozn. red.] Boss Red Devils se k týmu připojí až ve Švédsku, aby vedl své mužstvo proti silné Barceloně.

 

Veškeré informace a detaily o pobytu United ve Skandinávii nám bude přinášet reportér Nick Coppack prostřednictvím svého blogu, který najdete na manutd.com.

 

Zbývá tedy už jen doplnit složení týmu pro evropské Tour:

 

Brankáři: David de Gea, Anders Lindegaard

 

Obránci: Patrice Evra, Rio Ferdinand, Phil Jones, Michael Keane, Nemanja Vidič

 

Záložníci: Anderson, Michael Carrick, Nani, Nick Powell, Jesse Lingard, Paul Scholes, Antonio Valencia, Ashley Young

 

Útočníci: Dimitar Berbatov, Javier „Chicharito“ Hernandez, Shinji Kagawa, Federico Macheda, Wayne Rooney, Danny Welbeck

  

zdroj: manutd.com

 

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!