Smalling bude mimo hru zhruba deset týdnů

21

Obránce Manchesteru United Chris Smalling zmešká začátek nové sezony poté, co se podrobil operaci prstu na noze.

 

Bývalý obránce Fulhamu kvůli zranění třísel zmeškal EURO 2012 a následně také přišel o nominaci Velké Británie na Olympijské hry v Londýně. Manažer United Sir Alex Ferguson doufal, že hráč bude připraven na začátek nové sezony. Bohužel, vše je jinak, 22letý Smalling se podrobil operaci prstu na noze a mimo hru bude dalších deset týdnů.

 

„Zranil se ve středu a ihned jsme rozhodli, že půjde na operaci, takže je mimo hru. Je těžké odhadnout, jak dlouho bude mimo hru, ale viděl bych to zhruba na deset týdnů. Má smůlu, ale je mladý, a jakmile to půjde, vrátí se do týmu,“ řekl pro MUTV Sir Alex Ferguson.

 

Kvůli operaci kotníku zmešká začátek sezony také další obránce Jonny Evans a kondici pomalu nabírá kapitán United Nemanja Vidič, který nehrál od prosince minulého roku kvůli poraněnému kolenu.

 

Zdroj: SkySports.comZDIEĽAŤ
Predchádzajúci článokTour 2012 Hodnocení: Ajax Cape Town – Manchester United
Ďalší článokTour 2012 Fotoreview: Ajax Cape Town – Manchester United
Ruud36
Je mi 29 let a pracuji v Praze na úřednické pozici ve státní správě. Manchesteru United jsem začal fandit zhruba v sezoně 1999/2000. V tu dobu jsem začal na PC hrát fotbalové manažery a nějakým způsobem mi k srdci strašně přirostl Manchester United a rychle jsem si oblíbil hráče, jako byli Beckham, Giggs, Scholes, Neville. Vyloženě oblíbeného hráče nemám, pokud bych měl ale z celé historie United vybrat jednoho hráče, tak by to byl Ruud van Nistelrooy.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!