02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Paul Pogba se dohodl s Juventusem

To co bylo velmi pravděpodobné, se stalo skutečností. Paul Pogba oficiálně ukončil působení v Manchesteru United a míří do Juventusu Turín. Čeká se také na to, jak se nakonec rozhodne Ezekiel Fryers.

 

Mluvilo se o tom dlouho a ani agent Mino Raiola ani sám Pogba nechtěli až do včerejšího odpoledne nějaké podrobnosti o tom, zda k přestupu francouzského hráče skutečně dojde. Mnohé zdroje však přinášely, zejména během posledních dvou měsíců stále nové zprávy o tom, že supertalent Pogba nakonec skončí ve Staré Dámě. Bylo téměř jisté, že  Pogba na Old Trafford nezůstane, ovšem dnešním dnem už je vše oficiálně potvrzené.

 

Během půl roku tak Red Devils přišli o dva hráče, kterým se ještě donedávna předpovídala velká budoucnost v červeném dresu. Tím prvním, kdo odešel (do West  Hamu United), byl Ravel Morrison. A dnes se rozhodla změnit dres i další vycházející hvězda – 18letý Paul Pogba. Sir Alex Ferguson vkládal zejména do těchto dvou mladíků velké naděje a tak je celkem pochopitelné, že jeho zklamání je velké. Vždyť tito mladíci ještě ani pořádně nenakoukli do prvního mužstva a už z klubu odcházejí. Boss United alespoň doufá, že smlouvu nakonec prodlouží Ezekiel Fryers, jenž se k tomuto tématu stále ještě nevyjádřil. Fryersovi vypršela smlouva 30. června.

 

Pogba i Fryers byli stabilními členy rezervního týmu, oba v něm prokazovali svůj nesmírný talent a oba také zažili svůj debut za A-tým v sezóně 2011/2012. Oba byli předmětem žhavých debat, jelikož na konci sezóny odmítli podepsat nové smlouvy a všichni jsme museli čekat, jak se oba hráči rozhodnou. Pogba se tedy stěhuje do italského Juventusu, na vyjádření Fryerse se stále čeká.

 

Ferguson v rozhovoru netajil své rozhořčení ohledně toho, jak dva hráči k této věci přistoupili.

 

„K dohodě mezi Pogbou a Juventusem došlo už před delší dobou, ale my jsme se to dozvěděli až teď. Je to zklamání. Nemyslím si, že nám v této věci prokázal nějakou úctu. Abych byl upřímný, jsem docela šťastný, že si vybral tuhle možnost. Oni pravděpodobně dělají všechno lépe na rozdíl od nás,“ uvedl Sir Alex pro MUTV.

 

„Zatím jsme ještě nic neslyšeli od Zekiho Fryerse. Nevím, co se s ním vlastně děje, ale do této chvíle nebyl v kontaktu s klubem. Ani jeho agent s námi v kontaktu není a já tak mohu pouze doufat, že dnes dorazí na trénink,“ řekl k celé věci silně nespokojený Ferguson.

 

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!