31/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Sir Alex: „Další posily jsou pravděpodobné“

Sir Alex Ferguson potvrdil, že v nynějším letním přestupovém období může na Old Trafford zamířit ještě několik dalších posil a klub dále pokračuje ve sledování svých přestupových cílů.

 

 

Boss United v exkluzivním rozhovoru pro MUTV pronesl, že Shinji Kagawa a Nick Powell nemusí být jedinými hráči, kteří do United přijdou. I přes intenzivní mediální spekulace o dalších možných posilách bude klub pokračovat další jednání v naprostém soukromí, což je velmi často zdlouhavá záležitost.

 

Na otázku, zda očekává příchody dalších nových hráčů, Sir Alex odpověděl: „Ano, je to možné. Momentálně se budeme snažit ještě o jeden nebo dva podpisy, ale abych byl upřímný, tak vám zatím nic konkrétního říct nemohu.

 

„Vždy se snažíme dosáhnout dohody s novými hráči ještě do konce sezóny – hodně času nám zabralo zkompletování dohody se Shinjim a také se nám podařilo získat Nicka Powella ještě před play-off Championship, což od nás byl velmi dobrý tah vzhledem k tomu, jak vynikající měl tento mladík finále ve Wembley.

 

„Pokud nedokážete dosáhnout dohod s novými hráči dostatečně včas, může to být obrovský problém, protože se další vyjednávání obvykle velmi protáhne. A vy poté nemůžete pouze lusknout prsty a říct, že najednou dáte hned věci dopořádku.“

 

Námět na diskuzi: Myslíte si, že Fergie opravdu dodrží svá slova a přivede ještě jednu nebo dvě posily? A kdo bude tím šťastným, který bude moct příští sezónu hrát domácí zápasy na Old Trafford?

 

Zdroj: manutd.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!