21/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Fábio odchází na hostování do QPR

Obránce Manchesteru United Fábio Da Silva stráví celou následující sezónu  na hostování v celku QPR.

 

Brazilský zadák, který může hrát buď pravého nebo levého beka, zaznamenal 53 utkání v dresu Rudých ďáblů, avšak málokdy to bylo v základní sestavě. 21letý mladík, který na Old Trafford přišel v roce 2008 spolu se svým dvojčetem Rafaelem z mateřeského klubu Fluminense, teď dostane šanci v dresu Queen Park Rangers.

 

Jeho příchod do týmu si nemůže vynachválit manažer Mark Hughes, který na jeho adresu řekl následující: „ Je to pro nás skvělá příležitost získat dobrého mladého hráče, který má zkušenosti z takévého velkoklubu, jakým je Manchester United. Odehrál za ně spoustu utkání a to svědčí o jeho kvalitě. Vím, že si ho v klubu velice váží a my věříme, že má všechno pro to, aby v našem klubu příští sezónu uspěl.“

„Za prvé a to hlavně, je to kvalitní obránce. Má skvělé zapálení pro hru, stejně jako jeho bratr a je to profesionál. Můžeme mu poskytnout herní zátěž, po které v této fázi kariéry touží, takže to prospěje všem stranám. Je to všestranný hráč. Může hrát jak na pravo, tak na levo a dokonce odehrál i pár zápasů v záloze, takže víme co jsme získali – kvalitního hráče,“ pokračoval ve chvále Mark Hughes.

 

Sám Fábio vidí jeho hostování jako možnost prosadit se v Premier League, což je pro něj veledůležité, vzhledem k jeho vývoji.

 

„Jsem rád, že tu mohu být. Toto hostování je pro mě velice důležité. Chci zde odehrát tolik zápasů, kolik jen půjde. Chci hrát dobře a také vyhrávat zápasy. Sir Alex Ferguson mi řekl, že si to zde užiji a ať se snažím odehrát co nejvíce zápasů. Vím také, že QPR je klub s velkou historií. Četl jsem o jejich historii a ta je jedním z důvodů proč zde jsem. Také jsem zvolil QPR protože jsem ambiciózní. Chci týmu pomoci ve vzestupu Premier League. Snad si mě fanoušci oblíbí, budu se totiž snažit ze všech sil,“ uvedl Fabio.

 

zdroj: skysports.com

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!