25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Vstupenky na zápasy Manchesteru United v sezóně 2012/2013

Chcete vidět Rudé ďábly naživo, přímo na Old Trafford? My vám můžeme pomoct vaše přání splnit. Prostřednictvím tohoto článku se dozvíte, jak na to.

 

 

Milí fanoušci Rudých ďáblů!

 

V tomto článku jsme pro vás připravili informace ohledně zajištění vstupenek na následující sezónu 2012/2013. Na úvod několik postřehů z minulé sezóny. O návštěvu Old Trafford byl z vaší strany opravdu velký zájem a tak by možná bylo vhodné, kdyby se s námi alespoň někteří z vás krátce podělili o své zkušenosti z návštěvy Manchesteru (např. v diskuzi pod článkem a co se týká těch, kteří se na Old Trafford teprve chystají, tak i formou krátkého článku).

 

K tomu zajímavějšímu, co se nám podařilo v sezóně 2011/2012, patří zajištění vozíčkářské vstupenky pro Tomáše z Moravy. Tímto bych chtěl tedy upozornit na tuto možnost i další případné zájemce. Budeme také rádi, pokud znáte nějaké příznivce Manchesteru United, pro které je návštěva Old Trafford těžko uskutečnitelná, ať už z důvodů zdravotních nebo sociálních (dětské domovy?), když nás na ně upozorníte. Možná budeme schopni některým z nich pomoct.

Jinak několik z vás mělo možnost navštívit tréninkové centrum v Carringtonu a někteří se i osobně setkali s hráči A mužstva. První zájemci také využili vstupenek na venkovní zápas Manchesteru United a to derby s Manchesterem City a vcelku běžně jste doplňovali zápasy na Old Trafford návštěvou dalších zápasů Premier League (můžeme zajistit vstupenky prakticky na jakýkoliv zápas PL) nebo také zápasy Reservy a Academie MU. Část účastníků výjezdu MU-Everton měla možnost setkat se s mladým slovenským fotbalistou Albertem Rusnákem, který sice už pět let hraje za konkurenční Man City ale i tak pro ně bylo posezení s ním příjemným zpestřením pobytu.

 

Co se týká celkové ceny (letenka, vstupenka, ubytování), tak nejlevnější výjezdy se pohybovaly do 5000kč (200€). Tady je třeba znovu upozornit, že je důležité se rozhodnout co nejdříve, což může ovlivnit cenu všech tří položek, ale zejména pak letenek.

 

A teď už k nadcházející sezóně 2012/2013

 

1. Vstupenky

 

Cena vstupenek se bude pohybovat od 40 do 80 liber v závislosti na konkrétním zápase a pozici sedadla. Výjimku tvoří zápasy proti Arsenalu a především Chelsea, Liverpoolu a Manchesteru City, kde se cena může pohybovat až okolo 200 liber. Do vyšší cenové kategorie se mohou dostat i některé další zápasy v průběhu sezóny.

 

2. Doprava

 

Doporučujeme každému, aby se s námi nejprve poradil, než si zablokuje letenky. Umíme poradit nejvhodnější způsob dopravy, kombinaci odletu z Prahy, Brna, Bratislavy, ale i zahraničních letišť a příletů na různá letiště v Anglii s následným transferem do Manchesteru (auto, minibus, vlak, autobus). Tímto způsobem se dají minimalizovat náklady na dopravu tak, že se dá běžně dosáhnout celkové částky 2000 až 3000 českých korun (80 až 120 euro) za kompletní dopravu do Manchesteru a zpět. Výjimkou nejsou ani nižší částky, ale záleží samozřejmě na konkrétní situaci a zejména včasném zakoupení letenky, nejlépe dva měsíce před odletem.

 

3. Ubytování

 

Ceny hotelů, které pro Vás můžeme zajistit, začínají na 20 librách za osobu a noc, a to včetně snídaně. Záleží však také na momentální dostupnosti, a proto je lepší počítat s cenou cca 25 liber osoba/noc a na možnosti stravování se předem informovat. V každém případě je dobré se poradit, než si ubytování zajistíte (dostupnost, MHD atd.).

 

4. Program v Manchesteru

 

Je potřeba, aby se každý zájemce o vstupenky zmínil buď ve formuláři nebo při následném telefonním kontaktu, jak si představuje náplň svého pobytu v Manchesteru, a my mu s využitím znalostí místního prostředí (7 let) poradíme, co je a co není možné uskutečnit. Může jít o prohlídku stadionu Old Trafford a muzea, další zápasy Premier League (případně FC United), návštěvu jiných stadionů, tréninkových areálů, lokalit, kde bydlí hráči atd. K největším zážitkům z Manchesteru patří společně s fotbalem také noční život. Ve městě je velké množství hudebních klubů všech žánrů, nejrůznější restaurace, tradiční hospody a samozřejmě spousta obchodů, ve kterých je možné velmi levně nakoupit. Při dvoudenních a delších pobytech doporučujeme navštívit nedaleký Liverpool (Beatles), popřípadě Blackpool.

 

Na cokoliv dalšího byste se chtěli zeptat, popřípadě by vám nebylo něco jasné, kontaktujte e-mail – marek@devilpage.cz (do zprávy uvádějte i své telefonní číslo) a my se vám poté telefonicky ozveme a pokusíme se vaše dotazy zodpovědět.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!