25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs chválí fanoušky z Číny

Ryan Giggs tvrdí, že hráči Manchesteru United se vždy těší na návštěvu Číny v rámci předsezóního turné a jsou rádi, že se tam podívají i letos. 

 

Poté, co Rudí ďáblové stráví týden v Jižní Africe, pocestují do Číny, kde se utkají s místním týmem Shanghai Shenhua, jehož dres oblíkají například Nicolas Anelka nebo nově i Dider Drogba. Zápas se odehraje na stadionu v Šanghaji a vítěz si domů odveze pohár Chevrolet China Cup.

 

Giggs, který zde v roce 2009 vsítil jediný hattrick své kariéry, zde byl již nespočetněkrát, ale stále je ohromen neuvadající podporou fanoušků, které se hráčům Manchesteru United v Číně dostává.

 

„Hráči milují sem jezdit. Víme, jakou fanouškovskou základnu zde náš klub má. Fanoušci jsou fanatičtí  a tohle je skvělá možnost, vidět je na živo. Podporují nás celoročně, takže vidět je na zápasech a na tréninku pro nás bude skvělé. Doufám, že zápas o Chevrolet China Cup bude zajímavý a že fanoušci přijdou v hojném počtu, aby nás podporovali,“ řekl zkušený Giggs na adresu čínských fanoušků.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!