28/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Redaktorské správy

Letní sraz fanoušků Manchesteru United

Už je to tu zas-budeme mít sraz!

 

Tak jak se dohodlo při posezeníčku na zimním srazu (Restaurant Picasso), že bude letní sraz fanoušků Manchesteru United, tak se i stane!
29.6.-1.7.2012 se uskuteční sraz fanoušků a fanynek Manchesteru United ve Zlíně.

 

Součástí tohoto srazu bude i tradiční fotbalový turnaj mezi fanoušky Red Devils. Fotbalový turnaj se odehraje ve sportovním areálu Vlastislava Marečka Zlín-Vršava na umělé trávě.

 

Sraz bude probíhat následovně:

 

Pátek 29.6.2012: turnaj v kulečníku-podrobnosti najdete níže ve článku

 

Sobota 30.6.2012: hlavní den srazu a fotbalový turnaj

 

11:00-11:30 – příjezd + prezentace

(dochvilnost není jen výsadou králů, ale i fanoušků Manchesteru United!!!!)

 

11:30-12:00 – uzavření soupisek týmů

 

12:00-18:30 – fotbalový turnaj

 

18:30-19:00 – vyhlášení a předání cen

 

19:00-1:00 – přesun do restaurace K2 (cca 100 m od fotbalového areálu), kde bude následovat pokec + volná zábava atd. Restaurace bude po skončení fotbalového turnaje (19:00) uzavřena pro veřejnost a bude k dispozici pouze účastníkům našeho srazu. Restaurace je nekuřácká.

 

Neděle 1.7.2012: exkurze a posezeníčko v malenovickém pivovárku a ochutnávka místního piva Zlínský švec. Pivovar najdete na adrese Švermova 101 Zlín-Malenovice (naproti Malenovického hradu  či restaurace U Tetoura). Začátek exkurze a ochutnávky je od 13 hodin. Průvodcem nebude nikdo jiný než majitel pivovárku, sládek, autor receptu a jeden ze sponzorů našeho srazu, můj kamarád p.Martin Velísek. V jeho pivovárku se vaří čtyři druhy piva: 10° Světlé výčepní, 11° Polotmavý ležák, 12° Světlý ležák a 14° Světlý speciál. Všechny piva jsou nepasterované a nefiltrované, plné vitamínů a hořké chuti. Osobně jsem již několikrát absolvoval exkurzi včetně ochutnávky a vřele doporučuji, protože to bude ideální zakončení našeho srazu. Poplatek za exkurzi je 50,-Kč, který je včetně ochutnávky.

 

Podrobnosti k fotbalovému turnaji:

 

Týmy budou rozděleny do dvou skupin (A, B) a každá skupina bude mít svou hrací plochu. Hrací doba bude 20 minut hrubého času. Branky budou mít rozměry 2x5m a bude se hrát v počtu 5+1.

 

Při variantě 8 týmů se bude hrát systémem ve skupině každý s každým a poté playoff systémem A1:B4, B1:A4, A2:B3, B2:A3.

 

Při sestavení více týmů než 8 (12 týmů je maximum), budeme hrát systémem ve skupině každý s každým a do playoff, postoupí ze skupiny 4 nejlepší týmy. Playoff odehrajeme taktéž systémem A1:B4, B1:A4, A2:B3, B2:A3. Turnaj odehrajeme se sudým počtem týmů.

 

Auty a rohy se budou kopat, hrát se bude bez ofsajdů. Při „malé domů“ může hrát brankář rukou.

 

Při shodném počtu bodů ve skupině rozhoduje o pořadí týmů skóre, pokud bude rozdíl skóre stejný, pak vyšší počet vstřelených gólů, pokud by ani tohle kritérium nestačilo, pak by rozhodoval výsledek ze vzájemného zápasu a pokud by ani tohle nestačilo, tak by o umístění rozhodl los.

 

Při vyřazovací fázi turnaje se při nerozhodném výsledku budou kopat penalty (3 série) a pokud nebude stále rozhodnuto, tak se bude pokračovat systémem „náhlé smrti“ po jednom pokusu na každé straně.

 

Nad hladkým průběhem všech zápasů budou bdít čtyři rozhodčí (Roman Koseček, Oldřich Frajt, Pavel Machala a Radek Mikšík).

 

Pro nejlepší 3 týmy budou opět přichystány poháry, které nám zvednou prestiž našeho fotbalového turnaje. Trofeje financoval p.Lubomír Kovářík-kovoobráběcí práce. Děkuji.

 

Pro nejlepšího hráče, brankáře a střelce turnaje, sympaťáka a nově pro osobnost srazu budou připraveny ceny, které spolufinancovali p.Miroslav Veselý (http://www.pohary-trofeje-medaile.cz/) a pořadatel srazu. Děkuji. Nejlepší hráč, brankář, střelec, sympaťáci a osobnosti srazu dále obdrží speciální 2l skleněné láhve piva Zlínský švec-světlý ležák, které financoval p.Martin Velísek a jeho pivovar. Děkuji.

 

Nejlepšího hráče a brankáře budou volit pouze kapitáni týmů (nesmí však zvolit hráče a brankáře ze svého týmu), hráč a brankář, který dostane nejvíce hlasů, obdrží cenu. Volba proběhne po skončení fotbalového turnaje.

 

Sympaťáky a osobnosti srazu (2 fanoušci v každé kategorii) budou volit také kapitáni po poradě se svým týmem a můžou zvolit kohokoliv. Volba proběhne po skončení fotbalového turnaje. Na zimním srazu byli zvoleni sympaťáky srazu Radek Zimáček a Marek Bondra, takže tito dva fanoušci už nemohou být znovu zvoleni.

 

Celodenní pronájem fotbalového areálu na Vršavě financoval p.Antonín Kulíšek, tudíž my fanoušci Man Utd to budeme mít opět vše zdarma. Děkuji.

 

Fotbalový areál Vlastislava Marečka-Vršava je vybaven dvěma travnatými hřišti a hřištěm s umělou trávou, které bude rozděleno na dvě hrací plochy, na kterých odehrajeme náš fotbalový turnaj. Občerstvení bude zajištěno po celou dobu fotbalového turnaje (11:00-19:00).

 

Na plochu je povolen vstup pouze v kopačkách s lisovanou podrážkou, v kopačkách s gumovou podrážkou, gumotextilních kopačkách a v běžecké obuvi (např. botasky apod.).

 

Ve fotbalovém areálu je přísný zákaz kouření a manipulace s otevřeným ohněm!

 

Fandové, kteří by chtěli dorazit už v pátek 29.6.2012 by se mohli v případě zájmu zúčastnit turnaje v kulečníku. Turnaj proběhne v baru Charlies House Billiard. Bar se nachází v centru Zlína na ulici Kvítková 372, kousek od obchodního a zábavního centra Zlaté jablko, Hotelu Ondráš nebo Českého červeného kříže. Povstupu do baru budete pokračovat po schodech nahoru kolem sochy Charlieho Chaplina, kde jsou kulečníkové stoly.

 

Začátek turnaje v kulečníku je stanoven na 17:30. Otvírací doba herny je od 18 hodin, ale speciálně pro nás fans Man Utd bude otevřena již od 17 hodin. Budeme mít k dispozici dva hrací stoly. Na jednom se bude hrát karambol (bez děr), se čtyřmi koulemi do 100 bodů. Základní pravidla najdete ZDE (nejdůležitější je bod č.19). Maximální počet hráčů bude 8 (prvních přihlášených 8). Na druhém stole se bude hrát billiard (s dírami). Základní pravidla najdete ZDE. Maximální počet hráčů bude 8 (prvních přihlášených 8).

 

Cena za stůl na karambol je 65,-Kč/hod. a na billiard 75,-Kč/hod. Pro vítěze budou připraveny ceny (jedna z nich bude speciální 2l skleněná láhev piva Zlínský švec-světlý ležák), které spolufinancovali pořadatel srazu a p.Martin Velísek, majitel pivovaru.

 

Ubytování si zajišťuje každý sám!

 

Pro info několik odkazů na ubytování:

http://www.zlin.eu/page/23186.ubytovny/

http://www.hotel-kostelec.cz/

http://www.ubytovnazelene-zlin.cz/ubytovani.php

http://www.ubytovna.zlinsko.com/

http://www.ubytovna-z.cz/Zlin.html

http://www.ubytovani-zlin.cz/

http://www.hotelduozlin.cz/

 

Info jak se nejrychleji dostat na Vršavu:

 

Fanoušci, kteří pojedou vlakem, tak přijedou s největší pravděpodobností do Otrokovic, odkud se do Zlína dostanou buď vlakem (lokálka Otrokovice-Vizovice:vystoupí na zastávce Zlín-střed) a pak budou pokračovat z trolejbusové zastávky Náměstí Práce linkou č.4 až na Vršavu (konečná). Z Otrokovic do Zlína jezdí trolejbusy (http://www.dszo.cz/), linky č.1, 2 a 6, vystoupí se ve Zlíně na zastávce Náměstí Práce a odtud pojedete trolejbusem linkou č.4 na konečnou (Vršava).

Fanoušci, kteří by přijeli autobusem, tak se z autobusového nádraží přesunou na trolejbusovou zastávku Náměstí Práce a linkou č.4 přijedou na Vršavu (konečná).

 

Fanoušci, kteří přijedou autem z centra Zlína směr Vršava, pojedou silnicí č.490 ulice Sokolská, budou mít fotbalový areál po pravé straně. Fanoušci, kteří přijedou autem ze směru Fryšták-Zlín, pojedou silnicí č.490 ulice Sokolská, budou mít fotbalový areál po levé straně. Vedle fotbalového areálu jsou tenisové kurty a zábavní park Galaxie Zlín. Kousek odtud je i Supermarket Kaufland a restaurace K2.

 

Uzavírka přihlášek na sraz je 3.6.2012, fanoušci, kteří se nestihnou závazně přihlásit do tohoto data si nezahrají.

 

Skupina   A

Satanáši

Apage Satanas

Hellwayner

Captains Fantastic

Mancunia Army

Radim Salajka „C“ Radek Zimáček „C“ Ondřej Gazdoš „C“ Dalibor Slovák „C“ Martin Joachymstál „C“
David Šuránek David Šubarda Tomáš Kozel Petr Bucsek Erik Bradáč
Miroslav Peržel´ Marek Bondra Rostislav Slobodian st. Lukáš Libosvár Vladimír Mácsai
Dominik Dekrét Petr Loutocký Rostislav Slobodian ml. Ondřej Pytlík Michal Mácsai
Pavel Zapletal Petr Pokoj Petr Kurtin Martin Kočner Martin Klučka
Luboš Klimeš Jan Janča David Kašný Michal Serafín Patrik Trník
Karel Klimeš Mário Krajč Lukáš Marušák David Lukáč David Sovják
Hana Dekrétová Tomáš Poor Lukáš Pantálek David Bittner Martin Hurtoň
David Sklenář Michal Beňo Robin Elšík Martin Mazán
Roman Sladeček Martin Blanař Martin Doubrava
Daniel Bartko Denis Zedník

Skupina   B

Ďáblové

Inferno

Los Solskjaers

South Slopes Ultras

Redaktoři

Jan Vrána „C“ Jakub Pavlačič „C“ Radek Gedlek „C“ Jindřich Kolařík „C“ Alexandr Dobeš „C“
Marek Havelka Braňo Smeja Martin Kozák David Kučera Tomáš Jancík
Petr Zeman Richard Štefko Dalibor Kašný Jan Lipenský Jozef Remenár
Tomáš Zapletal Martin Havran
Marek Imre
Martin Kudláček Jakub Trejtnar
Ondřej Jelínek Zbyszek Rusz
Michal Kochan
Martin Kopečný Marek Cocher
Evžen Daniel Filip Hrbek
Jan Darebník
Radek Hasoň Dalibor Kusina
Richard Bednář Andrej Koles
Pavel Pospíšil
Lukáš Vyoral Michal Moricz
Martin Jedlička
Martin Jánossy
Erika Březovičová

 

Rozlosování:

 

skupina A

čas

skupina B

čas

Satanáši : Mancunia Army

12:00-12:20

Ďáblové : Redaktoři

12:00-12:20

Apage Satanas : Captains Fantastic

12:25-12:45

Inferno : South Slopes Ultras

12:25-12:45

Hellwayner : Mancunia Army

12:50-13:10

Los Solskjaers : Redaktoři

12:50-13:10

Satanáši : Apage Satanas

13:15-13:35

Ďáblové : Inferno

13:15-13:35

Hellwayner : Captains Fantastic

13:40-14:00

Los Solskjaers : South Slopes Ultras

13:40-14:00

Apage Satanas : Mancunia Army

14:05-14:25

Inferno : Redaktoři

14:05-14:25

Satanáši : Hellwayner

14:30-14:50

Ďáblové : Los Solskjaers

14:30-14:50

Captains Fantastic : Mancunia Army

14:55-15:15

South Slopes Ultras : Redaktoři

14:55-15:15

Apage Satanas : Hellwayner

15:20-15:45

Inferno : Los Solskjaers

15:20-15:45

Satanáši : Captains Fantastic

15:50-16:10

Ďáblové : South Slopes Ultras

15:50-16:10

Playoff – čtvrtfinále

Playoff – čtvrtfinále

A1:B4

16:20-16:45

B1:A4

16:20-16:45

B2:A3

16:50-17:15

A2:B3

16:50-17:15

Playoff – semifinále

Playoff – semifinále

vítěz A1:B4 / vítěz B2:A3

17:30-17:55

vítěz B1:A4 / vítěz A2:B3

17:30-17:55

o 3.místo

18:05-18:30

finále

18:05-18:30

 

Hrací doba ve skupinách bude 20 minut hrubého času a v playoff se bude hrát 2×10 minut hrubého času s 5 minutovou přestávkou.

 

Turnaj v karambolu (max. počet-8 fanoušků):

 

Radim Salajka, Jindřich Kolařík, David Kučera, David Šubarda, Erika Březovičová, Jan Darebník, Marek Bondra, Alexandr Dobeš

 

Turnaj v billiardu (max. počet-8 fanoušků):

 

Michal Minarčík, Martin Kozák, Vladimíra Krčmová, Petr Pokoj, Martina Salajková, Jozef Remenár, Andrej Koles, Martin Jánossy

 

Účastníci exkurze a ochutnávky:

 

Radim Salajka, Martin Kozák, Petr Pokoj, Tomáš Jančík, Radek Gedlek, Martina Salajková, Zbyszek Rusz, Filip Hrbek, David Šubarda, Jindřich Kolařík, David Kučera, Martin Kudláček, Martin Joachymstál, Vladimír Mácsai, Martin Klučka, Patrik Trník, David Sovják, Andrej Koles, Rostislav Slobodian ml., Mário Krajč, Tomáš Poor, Michal Beňo, Roman Sladeček, Daniel Bartko, Kateřina Fritzová, Jan Vrána, Marek Imre,

 

Závazné přihlášky posílejte formou e-mailu ve tvaru:

 

jméno a příjmení

účast turnaje v kulečníku: ANO/NE, pokud ANO-karambol/billiard

účast na fotbalovém turnaji: ANO/NE

účast na večerním posezení v restauraci K2: ANO/NE

účast na exkurzi a ochutnávce v pivovaru: ANO/NE

na adresu radimsalajka@seznam.cz do 3.6.2012.

 

Jelikož v minulosti se někteří fanoušci nebyli schopni se napoprvé správně přihlásit, tak zde uvedu vzor:

jméno a příjmení: Radim Salajka

účast turnaje v kulečníku: ANO-karambol

účast na fotbalovém turnaji: ANO

účast na večerním posezení v restauraci K2: ANO

účast na exkurzi a ochutnávce v pivovaru: ANO

Pokud bude závazná přihláška neúplná či jakkoliv nesrozumitelná, nebudu ji považovat za platnou!

 

S pozdravem Radim Salajka, pořadatel srazu.

 

Podporuji mládežnický fotbal na http://www.juniorfotbal.cz/

    

 

.

 

.

.

.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!