03/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Welbeck věří, že Anglie porazí Švédsko

Útočník anglické reprezentace Danny Welbeck věří, že fanoušci můžou od reprezentace Albionu čekat mnohem více než v prvním utkání proti Francii.

 

21letý útočník Manchesteru United Danny Welbeck nastoupil v základní sestavě zahajovacího utkání Anglie na EURU 2012 proti Francii a svým výkonem pomohl týmu k remíze 1:1. Od svěřenců trenéra Roye Hodgsona to byl spíše profesionální výkon než nějaký líbivý fotbal na podívanou, ale Welbeck věří, že už v příštím utkání proti Švédsku to bude v tomto ohledu lepší.

 

„Byl jsem velmi nadšený, že jsem mohl nastoupit hned v úvodním zápase takového turnaje. Myslím si, že to byl pro nás dobrý začátek. Nastavili jsme nějaké základy, na kterých chceme od teď stavět, a věřím, že se můžeme ještě hodně zlepšit,“ řekl Welbeck pro Sky Sports.

 

Danny Welbeck v uplynulé sezoně za Manchester United nastřílel celkem 12 branek a očekává, že proti Švédsku se bude hrát otevřenější fotbal a Anglie se tak dostane do více střeleckých příležitostí.

 

„Když se na to podívám z neutrálního pohledu, tak by to mohl být pěkný fotbal. Jakmile se hra otevře, automaticky z toho vyplynou střelecké příležitosti.“

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!