24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young je před utkáním s Francií plný optimismu

Záložník Manchesteru United a anglické reprezentace Ashley Young věří, že Anglie má velkou šanci vyhrát EURO 2012.

 

Svěřenci nového trenéra Roye Hodgsona v přípravě na EURO porazili Norsko a Belgii stejným výsledkem 1:0. O vítězství nad Norskem rozhodl právě záložník Manchesteru United Ashley Young. Anglie do turnaje vstoupí až v pondělí a hned na úvod změří síly s Francií. I přes několik zranění, která postihla výběr Albionu, bývalý hráč Aston Villy věří, že Anglie může na turnaji uspět.

 

„Naše šance jsou velké. Nevstupujeme do turnaje s myšlenkou, že nemůžeme vyhrát. Každý hráč v týmu je plný sebedůvěry. Pondělní zápas bude velmi náročný, stejně tak jako ty další dva. Ale pokud budeme pokračovat v trendu, který jsme nastolili v kvalifikaci a v přípravných utkáních, věřím, že to všechno zvládneme,“ řekl Ashley Young.

 

„Když se podíváte na poslední dva zápasy, které jsme odehráli pod Royem Hodgsonem, zjistíte, že naše rozestavení bylo trochu jiné. Myslím si, že nám to pomohlo. Dvě výhry 1:0 jsou pro nás dobrými výsledky a spokojeni jsme i s předvedenou hrou. Dostávali jsme se do šancí a vstřelili jsme branky, což bude hodně důležité i v pondělním zápase.“

 

Kvůli zranění ze sestavy Anglie vypadli už obránce Gary Cahill a záložníci Gareth Barry a Frank Lampard. Sobotní trénink navíc kvůli lehčím zdravotním problémům zmeškali James Milner a Martin Kelly. Young je přesvědčen o tom, že oba hráči budou na pondělní zahajovací utkání připraveni.

 

„Millys má na noze puchýře a Martina Kellyho bolela včera v noci hlava. Jenom tito hráči chyběli na tréninku, jinak jsou všichni zdraví a připraveni na pondělí zápas. Všichni už se moc těšíme.“

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!