23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Manchester United v létě do Indie nezavítá

Manchester United v rámci předsezonního turné nezavítá do Indie, jak tvrdily určité zdroje.

 

Podle některých zpráv měl totiž Manchester United 1. srpna sehrát v Kalkatě přípravné utkání s italským fotbalovým mistrem – Juventusem Turín. Tuto zprávu měl potvrdit i Indický fotbalový svaz. Pro anglický fotbalový klub by to byla vůbec první návštěva v této zemi, ale nakonec ze všeho padlo.

 

Přesný program předsezonní přípravy Manchesteru United ještě není naplánován, ale jako nejpravděpodobnější se jeví varianta přípravy v Jižní Africe a Číně, kde United 25. července odehrají přípravné utkání s čínským fotbalovým klubem Shanghai Shenhua. 5. srpna pak mají Rudí ďáblové naplánovaný přípravný zápas v Oslu s Valerengou. Přesnější program by měl být potvrzen během příštího týdne.

 

Manchester United letos nebude hrát zápas Community Shield, což se mu stalo teprve popáté během posledních dvaceti let, a je pravděpodobné, že na toto období bude naplánován ještě jeden přípravný zápas. Je téměř jisté, že by se tento zápas ale nekonal na Old Trafford, jelikož 7. srpna je na Old Trafford naplánované semifinále Olympijského fotbalového turnaje.

 

Zdroj: Manchester Evening News


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!