22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Michael Keane prožívá svůj sen

Michael Keane přiznává,  že prožívá svůj sen, jelikož může být součástí klubu, kterému od malička fandil.  19 letý obránce, jehož bratr Will je také členem týmu, v letošní sezóně debutoval za první tým v utkání Carling Cupu proti Aldershotu, s rezervou dokázal vyhrát titul a dokonce byl zvolen jejím nejlepším hráčem. Další úspěch získal na konci sezóny po vítězství v Senior Cupu nad Manchesterm City.

 

„Jsem fanouškem Manchesteru United už od mala. S tátou jsem chodil na každý zápas. Pamatuji si, když jsem poprvé do Manchesteru přišel jako hráč. Byl jsem tak nadšený, že tu mohu být. Od té doby na sobě tvrdě pracuji. Chodím hodně do posilovny, protože potřebuju nabrat svaly, to je aspekt mé hry, který potřebuji zlepšit,“ sdělil talentovaný mladík v rozhovoru pro Inside United.

 

Keane ví, že hostování v příští sezóně by mu mohlo přinést hodně zkušeností, ale záleží na tom, jaké plány s ním má Sir Alex.

 

„Člověk nikdy neví.  Pokud bude manažer chtít, abych šel na hostování, rád půjdu. Musím se hlavně neustále zlepšovat. Doufám že mi to prospěje a že Will i já před sebou máme dlouhé kariéry na Old Trafford.“

 

Sourozenci Keanovi spolu hráli poslední týden za anglickou devatenáctku. Tyto 3 zápasy pro ně byly hořko-sladké. Michaelovy výkony v obraně přispěly k tomu, že jeho kolega z Manchesteru Sam Johnstone obrdržel jediný gól a Will se dokonce 2x trefil v úvodním zápase, ale ve třetím zápase utrpěl dlouhodobé zranění.

 

„Jediná špatná věc pro mě je, že Will se zranil. Kdykoliv se kdokoliv z mých hráčů zraní, cítím tu bolest s nimi. V anglických reprezentacích jsou všichni jako rodina, takže když se jeden zraní, jsme zranění všichni,“ řekl kouč Noel Blake poté, co se jeho tým kvalifikovala na evropský šampionát do 19let.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!