23/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Albiston: Welbeck mě překvapil

Bývylý obránce Rudých ďáblů Arthur Albiston se těší na to, co předvede Danny Welbeck na EURU 2012 v anglickém dresu. 21 letý mladík se dostal do výběru Roye Hodgsona i přes obavy, že stále nedoléčil zranění z manchesterského derby proti Manchesteru City.

 

Bývalého obránce United překvapila hlavně rychlost s jakou Danny Welbeck dokázal vyspět. Myslel si, že Danny nezvládne ten velký tlak a že na to není připravený, ale Welbeck dokázal 12x v sezóně skórovat, což je hodně nadějný výkon pro budoucnost.

 

„Myslel jsem si, že Danny ještě není silný na tolik, aby mohl hrát na hrotu. Očekával jsem spíše, že by mohl hrát jako Nani nebo Ashley Young z křídel. Uměl dávat góly, ale prostě jsem ho nedokázal vidět jako hrotového útočníka. Nepřišel mi dost silný. Ale hodně se zlepšil. Nabral sílu do nohou a hodně nabral na rychlosti, takže před ním obránci musí hodně rychle couvat,“ sdělil bývalý hráč United pro manutd.com

„Podle mě je skvělé, že Danny jede na Euro. Ikdyby si nakonec nezahrál. Tak či onak to pro něj bude skvělá zkušenost. Stejně tak pro Phila Jonese. Danny byl v minulé sezóně na hostování v Sunderlandu a to mu také hodně prospělo. Tato sezóna byla pro něj první v dresu United a myslím, že se mu vyvedla náramně,“ pokračoval Albiston.

 

„Přesto, že mám rád Jermaina Defoa, myslím že Danny má velikou šanci začít na Euru v základní sestavě, pokud podá dobrý výkon v přípravě s Belgií. Andy Carroll neměl zrovna nejlepší sezónu, přesto že se mu ve 2-3 zápasech docela dařilo a Wayne je suspendovaný pro první dva zápasy,“ dodal na závěr.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!