22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Giggs je připravený na další sezónu

Ryan Giggs nemá žádné obavy z vystavení svého těla dalšímu fyzickému testu v podobě příští sezóny v dresu Manchesteru United.  Giggs, kterému bude v listopadu 39 let, nedávno zakončil svou 22. sezónu ve vrcholovém fotbalu a dokonce se na hřiště ještě v létě vrátí, jelikož je součástí nominace týmu Velké Británie pro Olympijské Hry. 

 

„Cítil jsem se dobře v zápase proti Sunderlandu. Bylo to poslední klání sezóny, ale i přesto jsem se cítil v pořádku. Teď se přes léto posilním a budu čekat na příští sezónu. Doufám, že se příští sezóna vyvede. Letos jsme byli velice blízko zisku titulu. Někdy však potřebujete v kariéře zklamání, aby jste mohli jít kupředu,“  řekl majitel 12 mistrovských medailí, který přiznal, že pro něj bylo velké zklamání, přijít o titul s městskými rivaly v posledním utkání sezóny.

Giggs si je však jistý, že Rudí ďáblové se vrátí zpět.

 

„Když skončil náš zápas proti Sunderlandu, nevěděli jsme jak hrají City. A pak se k nám dostal výsledek. Bylo to obrovské zklamání, jelikož jsme získali fantastických 89 bodů, ale ani to nám nestačilo. Takový počet bodů by v posledncíh 10-15 letech stačil na první místo pohodlně. Přesto si z minulé sezóny můžeme vzít spoustu pozitiv,“ dodal Giggs.

 

„Podle mě jste více poháněni, když přijdete o trofej. Vyhráli jsme ligu tolikrát, že nám to přijde, jakoby to byla naše trofej a když ji ztratíme, budeme ji chtít zpět a to rychle.“

 

„V minulosti jsme čelili několika zklamáním, ale vždycky jsme se dokázali vrátit a to je to, co potřebujeme teď. Za posledních pár let jsme měli spoustu pozitivních výsledků, ale musíte brát i ty negativní. Musíte se jim postavit a v další sezóně se vrátit lepší a silnější,“ zakončil Giggs.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!