25/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Berbatov – „Nikdy bych se nezachoval jako Tévez“

Zkušený útočník Dimitar Berbatov pro bulharskou televizi uvedl, že pokud by opustil Old Trafford, nikdy by neudělal to, co Argentinec Carlos Tévez.

 

Podle posledních zpráv to vypadá, že 31letý Berbatov v létě Manchester United opustí a bude si hledat nové angažmá mimo Britské ostrovy. Pro zatím nejdražší posila v historii Rudých ďáblů, odehrála v rudém dresu 4 sezóny.  V té poslední však Dimitar nedostával na hřišti tolik prostoru, kolik si představoval, a do této chvíle s ním vedení klubu neprodloužilo smlouvu, která mu skončí na konci června tohoto roku. A ačkoliv se Sir Alex Ferguson vyjádřil ve smyslu, že s tímto hráčem počítá i do budoucna, vše nasvědčuje tomu, že Berbatov z United během tohoto léta odejde.

 

 

Sám nejlepší střelec Premier League za loňskou sezónu zatím o své budoucnosti nerozhodl. Pro BG TV však řekl, že pokud by tým Rudých ďáblů skutečně opustil, rozhodně by se nevydal cestou současného hráče Manchesteru City Carlose Téveze, jenž si po svém odchodu od United svými projevy a vyjádřeními proti sobě poštval veškeré příznivce svého bývalého klubu.

 

„Tévez to udělal naschvál, ale já bych něco takového neudělal. Měl jsem možnost podepsat smlouvu s City, ale vybral jsem si United. City se teď stali ligovými mistry, ale z mého pohledu si titul prostě koupili. Oni nakoupili mnoho hráčů. Jsem si jistý, že United budou v příštím roce znovu na špici,“ netají se Berba svým resolutním postojem vůči městskému rivalovi.

 

„Ferguson je upřímný člověk. On ví jak mluvit s každým z nás. Poté, co se s ním setkáte a on k vám promluví, pak jdete do každého zápasu namotivovaní a chcete dobýt celý svět. Před začátkem uplynulé sezóny jsem s Fergusonem mluvil a ptal se ho, jestli se na mě bude spoléhat a počítá se mnou. Řekl mi, že mě bude potřebovat, a že bych měl hrát. Hledám odpověď sám pro sebe, proč jsem tedy tolik zápasů proseděl na lavičce. Mluvil jsem s Fergusonem asi desetkrát. Bojoval jsem o své místo v sestavě a snažil jsem se, ale pochopitelně, tým se bude spoléhat především na mladé hráče,“ zopakoval svou nespokojenost Dimitar Berbatov, jehož další pobyt na Old Trafford je velmi nejasný.

 

 

Zdroj: therepublikofmancunia.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!