25/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Vidičovi vyhovuje konkurence v obraně

Nemanja Vidič je potěšen, že v příští sezóně nebude mít místo jisté a o pozici středního obránce se bude moci poprat s dalšími hráči.  Rudí ďáblové postrádali svého kapitána od té doby, co mu zranění křížových vazů v koleně ukončilo v prosinci sezónu a přestože nestihne předsezóní přípravu, na začátek nového ligového ročníku by měl být fit.

 

Očekává se, že to bude pro United obrovská sezóna, jelikož se hráči budou snažit získat titul z rukou Manchesteru City a Vidič cítí, že tým na to bude připravený.

 

Na otázku zdali pro něj bude těžké získat zpátky svoje místo v základní sestavě odpověděl: „Určitě. Jonny odehrál skvělou sezónu. Chris hrál také dobře, předtím než se zranil a bude se určitě snažit prosadit. Rio je konečně po dlouhé době fit a zvládá zápasové tempo. Příští rok to bude velký souboj o místa stoperů.  Vůbec mi to nevadí. Myslím, že žádnému hráči to nevadí, protože kvůli tomu musíte trénovat více a hrát lépe. Během sezóny odehrajeme velké množství zápasů, takže potřebujeme kvalitní hráče.“

.
Letos se United podařilo získat 89 bodů, což byl neobvyklý výkon vzhledem k rozvoji, kterým teď tým prochází, ale bohužel ani to na získání titulu nestačilo, což srbského obránce mrzí. 
.
„Nemůžeme tvrdit, že jsme měli dobrou sezónu, jelikož jsme nezískali žádnou trofej. Musíme však vzít v potaz, že několik hráčů odešlo a spoustu mladých hráčů si muselo zvykat na hraní zápasů každý týden za klub, jakým Manchester United je a kde jsou očekávání vždy vysoká,“dodal Nemanja Vidič.
.
„Mladíci si vedli dobře a získali hodně zkušeností. Zvládali to výborně, ale bohužel měli na konci sezóny trochu smůly. Věřím, že příští sezónu budeme lepší. Vyhrajeme titul zpátky. Za poslední roky jsme vyhrali spoustu trofejí, ale zároveň jsme prošli generační obměnou. Náš klub vzhlíží k budoucnosti. Z letošní sezóny si musíme vzít i nějáká pozitiva. Věřím, že příští rok pro nás bude úspěšný a že dokážeme získat všechny trofeje zpátky,“zakončil srbský obránce.
.
zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!