04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Robert Lewandowski do Manchesteru United?

Agent polského fotbalového útočníka Borussie Dortmund Roberta Lewandowskiho potvrdil, že Manchester United stojí o hráčovy služby.

 

Manažer Rudých ďáblů Sir Alex Ferguson a jeho asistent Mike Phelan v sobotu večer přímo v Berlíně sledovali finále německého poháru mezi Borussií Dortmund a Bayernem Mnichov.

 

Skotský boss se údajně přijel podívat na japonského záložníka Shinji Kagawu, ale podle posledních zpráv pozorně sledoval i obránce Matse Hummelse a polského útočníka Roberta Lewandowskiho.

 

Fotbalový agent polského útočníka Maik Barthel potvrdil, že jeho klient odmítl nabídku německého klubu na prodloužení smlouvy a registruje zájem Manchesteru United.

 

„Mohu potvrdit, že nabídka nového kontraktu Borussie Dortmund je nedostačující. Jsem schopen také potvrdit, že Manchester United stojí o služby Roberta Lewandowskiho,“ uvedl Barthel pro německý deník Bild.

 

Ztráta v podobě nejlepšího útočníka německého klubu by byla rozhodně znatelná, nicméně vedení klubu se už před několika týdny vyjádřilo, že by se v případě dobré nabídky prodeji 23letého hráče nebránilo. Lewandowski v této sezoně celkem v 46 zápasech nastřílel skvělých 30 branek.

 

Zdroj: TEAMtalk.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!