02/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Jonnyho Evanse čeká operace kotníku

Sir Alex Ferguson potvrdil, že obránce United Jonny Evans se v létě podrobí operaci poraněného kotníku, zatímco Ryan Giggs s největší pravděpodobností bude hrát na OH v Londýně.

 

Severoirský obránce Manchesteru United Jonny Evans byl jedním z hráčů Manchesteru United, o kterém se spekulovalo, že by mohl reprezentovat fotbalový tým Velké Británie na OH v Londýně. Manažer Rudých ďáblů Sir Alex Ferguson ale jeho start na letním turnaji vyloučil, jelikož obránce čeká operace poraněného kotníku.

 

„Jonny není k dispozici. V létě jej čeká operace, takže nebude moci hrát,“ řekl Sir Alex Ferguson pro MUTV.

 

Manchester United nechce hráče starší než je stanovený limit 23 let na turnaj uvolnit, výjimkou je pouze velšský záložník Ryan Giggs, který se chce turnaje zúčastnit a klub mu v tom nechce bránit, jelikož Giggs si ve své fotbalové kariéře nezahrál s reprezentací na velkém mezistátním turnaji.

 

„Jsme za to kritizováni, což vůbec nechápu. Starší hráči se turnaje nechtějí zúčastnit. Na olympijském turnaji hrajete každé čtyři dny jeden zápas. Rio Ferdinand by takové tempo nestíhal. Ryan chce hrát, což mě těší. Hodně se na to těší. Jestli odehraje všechny tři utkání v sedmi dnech, to už je jiná věc, to už není moje starost. Ale chce hrát, jelikož s Walesem nikdy nehrál na velkém turnaji.“

 

Turnaje se nezúčastní ani mexický útočník Javier Hernandéz, který by na turnaji rovněž chtěl startovat. Sir Alex Ferguson ale chce nechat mladého útočníka před novou sezonou pořádně odpočinout.

 

„Mexiko čeká v létě pět utkání. Po náročné sezoně v Anglii může být dalších pět utkání velmi náročných. Snažíme se toto omezit. Mexiko a jeho hráči jsou velmi vlastenečtí a Javier chce hrát, ale my jej chceme nechat pořádně odpočinout.“

 

Zdroj: SkySports.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!