23/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Chicharito na OH v Londýně hrát nebude

Manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson potvrdil, že Javier Hernandéz v létě nebude reprezentovat Mexiko na OH v Londýně.

 

Javier Hernandéz tak bude mít v létě dostatek odpočinku, který mu v posledních třech letech chyběl. Ve své druhé sezoně na Old Trafford Chicharito nenavázal na svou skvělou sezonu 2010/2011 a podle manažera United Sira Alexe Fergusona za to může právě nedostatek odpočinku.

 

„Jeho forma v minulé sezoně byla fantastická. Druhá sezona už pro něj byla obtížnější a to kvůli tomu, že poslední tři roky neměl pořádný letní odpočinek a místo toho reprezentoval svojí zemi,“ řekl Sir Alex Ferguson.

 

„Příští sezonu bude opět v pohodě, jelikož jsme se dohodli s mexickým fotbalovým svazem na tom, že potřebuje dostatek odpočinku, aby mohl v Premier League předvádět skvělé výkony.“

 

Hernandéz 1. června oslaví 24. narozeniny a původně měl reprezentovat Mexiko na OH v Londýně, kdy měl být jeden ze tří hráčů Mexika s věkem vyšším než povolených 23 let. Také se spekulovalo o tom, že by Chicharito mohl na zahajovacím ceremoniálu nést mexickou vlajku.

 

Mexiko se na OH v základní skupině střetne s Jižní Koreou, Gabonem a Švýcarskem. Poslední zápas ve skupině je naplánován na 1. srpna. Nicméně, hráč by se měl zúčastnit kvalifikace o MS. V té se Mexiko 8. června střetne s Guyanou a 12. června pak se Salvadorem.

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!