19/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Evra: “ Není to konec Impéria! „

Patrice Evra trvá na tom, že pokud se Rudým ďáblům nepodaří obhájit titul v Premier League, nebude to konec Impéria.  Francouzký obránce je jedním ze starších a zkušenějších hráčů, se kterými Sir Alex počítá do příští sezóny jako s klíčovými hráči a to i pokud by příští sezóna měla znamenat snahu o získání titulu zpátky z rukou městských rivalů z City.

 

Ačkoliv někteří tvrdili, že příští sezóna bude časem na přebudování týmu, Sir Alex tvrdí, že toto nebude ten případ. Fakt, že United zaostávají za City jen o gólový rozdíl manažera Rudých ďáblů v tomto utvrzuje.

Minulé léto byl tým posílen o 3 hráče – Davida De Geu, Ashleyho Younga a Phila Jonese, kteří by v příští sezóně měli být ještě efektivnější, jelikož po roku na Old Trafford už by měli být zvyklí.

 

„Vím, že pokud nevyhrajeme titul, lidé budou tvrdit, že je to konec Impéria a budou klást otázku jak přežijeme. Tento klub má však spoustu schopností a už jsme se museli vyrovnat s ledačím. Odešli hráči jako Edwin van der Saar, Gary Neville nebo Paul Scholes minulé léto. Nikdy není lehké najít okamžité řešení. Ještě není konec a znova opakuji, že stále žijeme,“ sdělil Evra pro United Review.

 

zdroj: manutd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!