18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ashley Young: „Pořád věříme!“

Záložník Manchesteru United Ashley Young zůstává pozitivní a stále věří, že je možné v posledním kole Premier League získat ligový primát.

 

Anglický reprezentant doufá, že Queens Park Rangers v posledním ligovém kole sebere alespoň dva body vedoucímu Manchesteru City a Manchester United by tak v případě výhry nad Sunderlandem mohl slavit zisk titulu.

 

„Je škoda, že jsme v utkání proti Swansea nenastříleli více branek, šance jsme měli, nicméně stále věříme, že nám QPR může pomoci. Bude se rozhodovat až v posledním kole a samozřejmě by nás velmi mrzelo, kdybychom ligový titul ztratili pouze vinou horšího skóre. Nechci ale myslet takhle negativně, zůstávám pozitivně naladěn. Všichni budeme držet palce QPR, aby jim sebrali body a my mohli slavit zisk titulu,“ řekl Ashley Young, který se na výhře 2:0 nad Swansea podílel jednou brankou.

 

„Jsem si jistý, že Mark Hughes (manažer QPR, pozn. redaktora) zde nebude chtít prohrát, jelikož potřebují body k záchraně. Takže jsem přesvědčen o tom, že svůj tým dobře připraví a předvedou zde maximální výkon, který by nám mohl pomoci. Možná Rio Ferdinand bude o zápase mluvit se svým bratrem Antonem, ale uvidíme.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!