26/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Fergie: „Jonny Evans je nejlepší obránce v Anglii“

Sir Alex Ferguson tvrdí, že Jonny Evans je jedním z nejlepších obranců v Premier League. Boss také potvrdil, že Fabio půjde příští sezónu na hostování.

 

Kromě červené karty, kterou Jonny Evans dostal v městkém derby hraje skvěle a také vyplňuje mezeru po Vidicovi, který je zraněný.

 

Musím přiznat, že jsem málem dostal infarkt, když jsem se dozvěděl, jak dlouho bude Nemanja Vidic mimo hru,“ řekl Fergie pro United Review.

 

On a Rio Ferdinand byli základními kameny naší sestavy. Když se Nemanja zranil, tak Rio pokračoval ve skvělých výkonech a navázal na ně i Jonny Evans.“

 

Jonny k nám přišel z Belfastu, když mu bylo 12 nebo 13 let, on byl vždy mimořádně talentovaný, ale měl problémy s dospíváním. Dali jsme ho na hostování do Antwerpu a do Sunderlandu a nyní vidíme jeho kvalitu.“

 

Není pochyb o tom, že mu pomohlo hrát vedle tak zkušeného stopera jako je Rio a nyní se z něj stal pravděpodobně jeden z nejlepších obranců v Anglii.“

 

Sir Alex také řekl, že Fabio půjde v příští sezóně na hostovaní. Brazilský obrance v této sezóně odehrál za A-tým jen 15 zápasů ve všech soutěžích.

 

Fabio půjde v příští sezóně na hostování, aby nabral potřebné zkušenosti v prvním týmu. Už jsem s ním mluvil a on chápe, že potřebuje hrát pravidelně na vyšší úrovni, kterou u nás v tuto chvíli nemá,“ dodává Boss pro United Review.

 

Fabia by ráda získala na hostování Benfica Lisabon, což potvrdil hráčův agent Cassiano Pereira: “Existuje možnost, že Fabio pujde na hostování do Lisabonu.“

 

Alex Ferguson už se mnou a s Fabiem o této možnosti mluvil, a v příštích dvou nebo třech týdnech se rozhodne kam hráč zamíři,“ dodává agent.

 

Zdroj: mirrorfootball.co.uk, goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!