24/07/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Young je obezřetný ohledně zápasu s Wiganem

Ashley Young věří, že United se dnes mohou přiblížit o krok blíže k titulu, ale nesmí podcenit o záchranu bojující Wigan. Rudí ďáblové cestují do Wiganu a chtějí udržet 8 bodový náskok před Manchesterem City, který doma hostí West Bromwich Albion.

 

Od návratu Wiganu do Premier League drží United úctyhodnou šňůru 14 utkání a 14 výher. V posledních týdnech však svěřenci Roberta Martineze dokazují, že se chtějí vyhnout sestupu a Young je připravený na to, že Wigan dnes může být těžkým soupeřem.

 

„Na Wiganu to bude těžký zápas. Zoufale potřebují body a budou je chtít získat před vlastními příznivci. Musíme se mít na pozoru a být připravení na těžké utkání. Jsem si jistý, že pokud ukážeme sebevědomou hru, touhu po vítězství a vítěznou mentalitu, tedy vlastnosti, které nás provázejí po celou sezonu, získáme dnes 3 body,“ sdělil Young v rozhovoru pro manutd.com

 

„Svůj poslední gól v drese Aston Villy jsem vstřelil v domácím zápase proti Wiganu a také se mi podařilo prosadit se, když jsme hráli venku. Mám proti nim docela dobré výsledky a doufám, že dnes přibude další.“

 

Vítězství Rudých ďáblů nad QPR z minulého týdne, společně s výhrou Arsenalu nad Manchesterem City navýšilo náskok na špici tabulky již na 8 bodů. Podle Younga se však celý tým teď soustředí pouze na středeční zápas proti Wiganu.

 

„Odškrtáváme si postupně zápasy a soustředíme se vždy pouze na ten následující. Je jasné, že chcete předvádět dobré výkony, ale v této části sezóny jde o výsledky. Nejdůležitější jsou 3 body z každého utkání. Máme sice náskok 8 bodů, ale to na konci nemusí nic znamenat, pokud nebudeme pokračovat v současném tempu,“ dodal na závěr Young.


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!