22/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Richardsovi bylo do pláče po výhře United nad Blackburnem

Anglický reprezentant přiznává, že měl na krajíčku po vítězství United 2:0 na hřišti Blackurnu a vyzdvihuje Sira Alexe jako jednoho z nejlepších manažerů současnosti. 

 

Svěřenci Roberta Manciniho byli vedoucím týmem téměř po celou dobu sezóny, ale znovuzrození Rudých ďáblů zatlačilo City na druhé místo a vítězstvím v Ewood Parku vytvořilo 5 bodový rozdíl na vrcholu tabulky. United náskok zvýšli dokonce na 8 bodů po vítězství nad QPR a zaváhání City s Arsenalem a Richards přiznává, že neměl daleko k slzám poté, co sledoval United dokráčet k vítězství proti Blackburnu.

„Po 60 minutách jsem si říkal, že člověk nikdy neví, ale u United musíte počítat s tím, že většinou skórují. Takže jsem věděl, že to přijde, ale když se to stalo, doopravdy se mi chtělo brečet. To se mi nestalo už několik let. Fotbal je plný emocí. Někdy jste naštvaní, někdy jste šťastní, ale ještě nikdy předtím se mi nechtělo brečet. Tentokrát ano, protože to pro mě tolik znamená,“ sdělil smutně Richards.

 

„Tuto sezónu jsem makal jako šroub. Předváděli jsme neuvěřitelný fotbal a teď vidět United, jak jsou před námi, je hrozné. Strašně mě to ubíjí.“

 

Richards také vzdal hold Siru Alexovi za to, jakým způsobem dokázal tým zvednout.

 

„Sir Alex musí být jedním z nejlepších manažerů, jaké jsem kdy viděl. Kdybychom my prohráli v derby 6:1, United by teď měli náskok minimálně 20 bodů,“ zakončil Richards.

 

zdroj: goal.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!