04/08/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Ferdinand bude na pondělí připraven, Nani ještě ne

Sir Alex Ferguson potvrdil, že obránce Rio Ferdinand bude připraven na pondělní ligové utkání proti Blackburnu.

 

Anglický reprezentační obránce byl vystřídán v závěru posledního ligového utkání proti Fulhamu, které Manchester United vyhrál 1:0. Podle Sira Alexe Fergusona nešlo o nic závažného, ale preventivně hráče radši stáhl ze hřiště, aby se mu nezhoršily zdravotní problémy se zády, které Ferdinanda trápí už delší dobu.

 

Žádné další zdravotní komplikace nejsou před výletem do Ewood Parku hlášeny. Portugalský záložník Nani se sice pomalu zapojuje do tréninku, ale zápas s Blackburnem ještě vynechá.

 

 

„Tým bude stejný jako minulé pondělí, žádné změny nejsou. Zítra začne s tréninkem Nani, ale do utkání ještě nezasáhne. Rio je v pořádku, jen ho trochu pobolívaly záda. Situaci jsme vyhodnotili dobře a nasadili jsme místo něj Chrise Smallinga, nicméně hráč bude připraven,“ řekl Sir Alex Ferguson.

 

 

Skotský manažer očekává v pondělí v Ewood Parku těžkou bitvu, jelikož Rudým ďáblům se na tomto hřišti příliš nedaří.

 

 

„Každý zápas v Blackburnu je velmi těžký. Je to místní derby a podle toho to taky vypadá. V minulé sezoně jsme dokázali odpovědět na jejich branku a po konci utkání jsme slavili zisk titulu. Očekáváme těžké utkání. Nyní už ale můžeme počítat pouze s těžkými zápasy, které snad zvládneme.“

 

Zdroj: ManUtd.com


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!