18/06/2021
Devilpage.cz / sk – Fanúšikovské stránky najväčšieho futbalového klubu na svete – MUFC
Mediálne správy

Michael Owen doufá v další působení na Old Trafford

Anglický útočník věří, že bude moci dále působit v Manchesteru United, po tom co se mu povedlo překonat problémy se stehenním svalem.

 

 

32letý útočník v této sezóně nastoupil pouze ke 4 utkáním za United. Po zranění, ke kterému došlo v listopadu, tak většinu sezony laboroval se stehenním svalem. Přesto pořád věří v to, že zasáhne do probíhající sezóny a pomůže k zisku 20. titulu.

 

Velkým překvapením bylo, když bylo minulé léto Owenovi nabídnuto roční  prodloužení jeho 2leté smlouvy, hlavně vzhledem k faktu, že se k útočníkům Waynu Rooneymu a Javieri Hernandezovi připojil Danny Welbeck. Díky tomu se pak rapidně snížila vytíženost tohoto zkušeného útočníka.

 

V lednu o Owena dokonce projevil zájem druholigový celek Brighton & Hove Albion. Michael se však nevzdáva naděje na plnohodnotný návrat spojený s častějším nasazováním do zápasů.

 

„Vím naprosto přesně, co chci dělat. Když říkáte, co máte v plánu do budoucna, často jsou vaše slova špatně pochopena. Moje touha po tom vyhrávat však rozhodně neslábne, právě naopak, chci toho ještě hodně dokázat.“

 

„V reálném životě musíte také někdy udělat složitá rozhodnutí. Já osobně jich už udělal několik dobrých, ale také několik nesprávných, celkově vzato jsem však se svou kariérou naprosto spokojen. Cítím, že rozhodně můžu hrát ještě 2-3 roky na vrcholné úrovni. Ve kterém klubu to však bude, to se musíte zeptat manažera. Jsem v naprosto stejné situaci jako před rokem.“

 

Objevují se hlasy tvrdící, že Owen promarnil 3 roky své kariéry působením v Manchesteru United, kde nikdy neměl jisté místo v sestavě a to i v době, kdy byl naprosto fit. To si však útočník rozhodně nemyslí.

 

„Bez ohledu na to, co se stalo, nikdy mě neuslyšíte, jak si stěžuju. Působit v klubu jako je Manchester United je přece poctou. Zažil jsem tady několik nezapomenutelných momentů. Vstřelil jsem gól ve finále ligového poháru, vítěznou branku proti Manchesteru City, hattrick v utkání Ligy mistrů a také jsem získal medaili pro mistra ligy. Až jednou pověsím kopačky na hřebík, rozhodně zůstanu ve fotbalové sféře, na jakém postu to bude, to ukáže až čas.

 

Zdroj: telegraph.co.uk

 


Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť!